2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

نه به هیچ وجه ، همه مثل هم نیستن تو هر قشری خوب و بد هست.

راجب شوخی و راحتی  بین پرستاراکه بعضی از دوستان گفتن ادم می‌تونه خودش حد و حدود و مشخص کنه قطعا اگه کسی مخالف این شوخی ها باشه بقیه رعایت میکنن، بیشتر باید شخصیت طرف و بشناسی.

⏳⏳⏳off⏳⏳⏳از امروز (1403/2/27 ، ساعت:16:30) تا پایان کنکور تیر سایت نمیام.لذا اگه منو در تاپیکی دیدین محترمانه بفرستینم‌ سر درس و مشقم🙂🙏🏻   انشالله موفقیت همه‌ی کنکوریا🤍🕊️                                                                                                                میشه برای عاقبت بخیریم یه صلوات بفرستین🙂🙏🏻.......... #انشاالله_جشن_ظهور💚..........بالاخره می‌رسیم به اونجایی که صائب میگه ، آرامش است اخر اظطراب‌ها....💜...........# به امید ایران بدون افغان❤️🇮🇷❤️

من پرستارم تو بخشی که هستم پرستار مرد نداریم اما بقیه همکارا که اقا هستن گاهی دعوا میکنیم گاهی شوخی و خنده 

اما کلا این دیدی که مردم دارن نسبت به شوخی و خنده کارر درمان اشتباه

چون یه سری ها که جو بیمارستان نمیدونن 

یه سری ها شغلی دارن که خیلی باسد خشک و رسمی باشن

یه سری ها هم چون خانه دارن قک میکنن با خرف زدن دو جتس مخالف یعنی رابطه ی خاصی بینشون کلا بدبینن

دختر باید موفرفری باشه😍 با چشای قلمبه🙄 مثل خودم😎😁
2740
من بخاطر بیماریم همین چند وقت پیش بستری بودم. مسکن میخاستم برای سردردم واقعا حالم خیلی بد بود. اقا پ ...

کسی که دوسش دارم پرستاره

اگر اینکار کنه یه بلای سرش میارم که یادش بره کجا کار میکرده😁

نگو نگو رفتم سرم بزنم پسره اومد برام بزنه از بس مژه هاش بلند بود نزدیک بود پرواز کنه  حس میکرد ...

وای من یه پرستار اومد سرم بزنه انقد خوبببب بود ته ریش مژه بلنددددد ابرو قشنگ چشماش سگ داشت نکبت 😂خیلی خوب بود هیکلش بازوش داشت لباس پاره میکرد

بخدا اینا اصلا شبیه پرستارای بیمارستان نیستن نمیدونم شاید طول میکشه جا بیوفتن😂 ولی برعکس دخترا کل ...

وایسا ترم اخر ببین چه خوشتیپای میشن😁😂

یکیشو از الان تور کن که بعد محل نمیدنااا🤣

وای من یه پرستار اومد سرم بزنه انقد خوبببب بود ته ریش مژه بلنددددد ابرو قشنگ چشماش سگ داشت نکبت 😂خی ...

😂😂

چه خوشتون بیاد چه بدتون بیاد یه عده آدم هستن به حیوونا غذارسانی میکنن درمانشون میکنن دوسشون دارن و اونارو دخترم و پسرم خطاب میکنن.🧑‍🍼😍😘💋
2706