2733
2734
عنوان

شیمی نهایی

320 بازدید | 37 پست

بچها میگم کسی بوده تو مدت کم خونده باشه ۱۹ ۲۰ گرفته باشع؟ ویدئو چی پیشنهاد میدید نهایی شیمی، وفت خیلی کمه طولانی نباشه مثلا تایم فیلماش یکی دو ساعته باشه میشناسید بهم معرفی کنید لطفن خیلی لازم دارم

این کاربر تا اطلاع ثانوی بابت امتحانا بی‌اعصابه و چند روز محو میشه واسه قبول شدنش یه صلوات بفرستید  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم من فراهانی نگاه میکنم عالیهههه ۶ تا فیلم ۴ ساعته داره

آخه من چجوری نگاه کنم اونو تا الان چندتا نگاه کردی؟ از کی شروع کردی؟

این کاربر تا اطلاع ثانوی بابت امتحانا بی‌اعصابه و چند روز محو میشه واسه قبول شدنش یه صلوات بفرستید  
2731

تخصصی ها برا کسی که برا کنکور خونده راحته 

مدت کم نمیدونم منظورت چقدره اما فرجش دوروزم نیست.

اگه هیچی نخوندی تو یکی دوروز واقعا بعید میدونم ۱۹ ، ۲۰ رو

اخه شیمی انقدر ابکی نیست بالاخره علاوه بر متن کتاب که حفظیات داره ، مسائل و مفاهیمشم مهمن که خب تو یکی دوروز بنظرم نمیشه مسلط شد رو همش 

اخه اگه اینجوری بود که شیمی کنکورم تو ۳ روز جمع میشد کلا فقط میموند بحث سرعتش

تاریک ترین لحظه ، لحظه قبل از طلوع خورشید است✨
تو تلگرام جلسه اول رایگان بود بقیشو خریدم شد ۵۰۰ تومن دوستم گفت تو بعضی چنلا رایگان میزارن ولی کامل ...

میشه بگی از کجا حریدی از کجا باید بخرم😭سایته؟

#شهید_جمهور     
تخصصی ها برا کسی که برا کنکور خونده راحته  مدت کم نمیدونم منظورت چقدره اما فرجش دوروزم نیست. ...

واسه نهایی دارم میگم چرا ته دلمو خالی میکنی بخدا من خیلی عذاب کشیدم تا بتونم به این مرحله برسم اه

میشه بگی از کجا حریدی از کجا باید بخرم😭سایته؟

https://t.me/farahani_shimi

لینک تلگرامش جلسه اول رایگانه اول اونو نگاه کن

ببین اصلا میتونی باهاش پیش بری بعد به ادمین پیام بده از فردا هم شروع کن فیلم دیدنو

https://t.me/farahani_shimi لینک تلگرامش جلسه اول رایگانه اول اونو نگاه کن ببین اصلا میتونی باهاش ...

۴تا فیلن ۶ ساعته؟ میرسه به نظرت ادم؟ دیگه لازم نی کتابو بخونه؟ اگه کتابو بخونه کافی نی.؟

#شهید_جمهور     
واسه نهایی دارم میگم چرا ته دلمو خالی میکنی بخدا من خیلی عذاب کشیدم تا بتونم به این مرحله برسم اه

من فقط جواب سوالتو دادم :/ 

کلا هم بنظرم وقتتو رو فیلم نذار وقت هدر دادنه چون خیلی وقتگیره تهشم معلوم نیس با اون استاد اوکی باشی یا نه

بنظرم متن کتاب رو بخون اگه تونستی با توضیحات کتاب از پس تمارین خود کتاب و سوالات امتحان نهاییای سالای قبل بربیای که هیچ اگر نه همون بخش که نفهمیدی رو برو از رو درسنامه ای چیزی بخون اینجوری سریعتره

تاریک ترین لحظه ، لحظه قبل از طلوع خورشید است✨