2733
2734
کسی که دوسش دارم پرستاره اگر اینکار کنه یه بلای سرش میارم که یادش بره کجا کار میکرده😁

البته شاید دلش ب حال منه بدبخت سوخته بود بااون قیافه ی بیریخت و سروریخت شلخته. بیا توش بین باشیم😂

و خدایی که به شدت کافیست...💚🌱
منم اطرافم هستن بخاطر خیانتی که با همکارشون داشتن زنشون جدا شد🤦🏻‍♀️ از همین نگرانممم

یعنی اینقدرزندکیشون خوب بودازصفرباهم شروع کردن وعاشقانه

یهوشنیدیم توافقی طلاق گرفتن

تمام حق وحقوق هم روهم پرداخت کردن

وخدایی که بشددددت کافیست❣
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اینا که چیزی نیست پسر سوسن جلو خود سوسن......

کلثوم اکبری هستومه ساکن ساری . مه جنون دست دادومه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندونمبه. ندونمبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندونمبه.قرص دادومههه قرص قننند ....با حوله ...

حسی ندارم 

همش کنارمن 

کلا تو بیمارستان همکارای درمان راحتن باهم دیگه  90 درصدشون 

کسی غیر کادر درمان ازدواج کنه براش سخته از نزدیک ببینه

زندگیم یهو ورقش برگشت از وقتی موهبت الهی رو درک کردم و آشنا شدم ☀️🪄  من معتادم !!! به ماجراجویی دختری هستم آمیخته به هنر 🌏☄️ 🌱ولی من به تموم‌چیزایی که گفتن نمیرسی رسیدم✨💚میشه بدون توهین اظهار مخالفت  کرد ‌‌.‌‌میشه بدون تحقیر اظهار وجود کرد..میشه بدون تخریب جایگاه پیدا کرد.   میشه بدون حسادت بدست آورد . پس وجودت رو خراب نکن دوست من🥰🫀عاشق خلق هنرهای آلبرت بیرشتات🪴

چی میگن مگه پشتشون؟ 

حس خاصی ندارم پرستارن دیگه خدا حفظشون کنه😐 همین مدل حرفا و نظرات چرتو دادید که کادر درمان اعم از پزشک و پرستار در حال فرار و مهاجرت به کشورهای دیگه ان چند سال دیگه که کسی نبود درمانتون کنه و زیر دست پزشکا و پرستارای پاکستان و هندی و عراقی افتادید  میفهمید چیشده

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن