2752
2734
عنوان

مثل چی پشیمونم از خوردن گین اپ

1278 بازدید | 100 پست

دوستان من 27 روز تقریبا از قرص گین اپ استفاده کردم وزن هم اضافه کردم ولی دیروز پریروز حس درد توی استخون پاهام دارم انگار و زبر باسنم و گودی کمرم خیلی میترسم به استخوان و مفاصلم اسیب زده باشه کسی تاحالا چنین تجربه ای داشته؟ بعضیا میگن چون یهو وزن اوردی بدن عادت نکرده ولی من میترسم بنطرتون برم دکتر؟ 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

من گین اپ خوردم تا چند ماه درگیر بهم ریختن گوارش لعنتی بودم رسما نابود شدم تا جایی ام ک اینجا تاپیک دیدم هی گفتم نخورین عوارض داره

من فکر کنم جهان دیگری هم هست                                                                 خدا بگو جهان دیگری داری🌏🖤

منم میخورم اون درد رو حس کردم وپرسیدم گفتن طبیعیه چون یهو داری وزن میگیری وبدنت بازمیشه ..،امروز قوطی دومی باز کردم اینم بخورم دگ نمیخورم 

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
منم تقریبا 29 روزه گیناپ خوردم  منم حس میکنم ماهیچه پام هی میگیره نم چرا راستی تو چند کیلو اض ...

توی رونت حس درد یا سنگینی نداری؟ یا گودی کمرت اینا ؟ من خس میکنم بدنم کوفته اس، من هنوز خودمو وزن نکردم ولی حس میکنم تپل شدم مخصوصا پاهام و اینا