2737
2734

قبلا هم یه بار تاپیک زده بودم 

پدرم بازم داره نگاه میکنه 

اینطوری نگران میشم واقعا ، برا چی داره نگاه میکنه ینی

به منم هیچییی نمیگه 

چیکار کنم حالا 😭😭😭😭😥😥😥

تشخیص اولیش چطوریه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

این بیماری اگه داخلی باشه متاسفانه علائم و درد نداره وقتی گند زد به بدن اونموقع تازه دردش شروع میشه مثلا اگه نزدیک به پوست باشه توده حس میشه اگه پروستات یا کلیه و مثانه باشه ممکنه خون تو ادرار بیاد ولی اوایلش علائم آنچنانی نداره 

بهشتم اونورش باشه به این برزخ نمی ارزه...
2738
این بیماری اگه داخلی باشه متاسفانه علائم و درد نداره وقتی گند زد به بدن اونموقع تازه دردش شروع میشه ...

وای خدا دارم میمیرم از نگرانی 

اگه دکتر عمومی بریم آزمایش مینویسه برای علائم اولیه ؟😔 

قبلا میگفت پام به‌و میگره میخوام به اون بهونه ببرمش دکتر 

وای خدا دارم میمیرم از نگرانی  اگه دکتر عمومی بریم آزمایش مینویسه برای علائم اولیه ؟😔  ...

عزیزم نمیخواد یهو ببریش زنگ بزن ازمایشگاه بگو نمونه گیر بیاد خونتون هم از مامانت هم از بابات ازمایش بگیره

بعد بگو دوستم کارمند اونجاس از طرف اون اومدن

البته برو دکتر که برای جفتشون چکاپ کامل بنویسه نیخه برای ازمایشگاه داشته باشی

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!
وای خدا دارم میمیرم از نگرانی  اگه دکتر عمومی بریم آزمایش مینویسه برای علائم اولیه ؟😔  ...

راه تشخیص اصلیش سی تی اسکن با تزریقه اینو برید هر جای بدن توده باشه نشون میده و چرا میگی شک میکنه خب اینم یه بیماریه که اگه همون اولش متوجهش بشید و واسه درمان اقدام کنید به راحتی درمان میشه ولی اگه دیر برید و پخش بشه تو بدن نه دیگه

راه تشخیص اصلیش سی تی اسکن با تزریقه اینو برید هر جای بدن توده باشه نشون میده و چرا میگی شک میکنه خب ...

بابام کلا با دکتر رفتن مشکل داره 

اصن به خودش اهمیت نیمده 

نمیدونم چطور باید ببرمش دکتر 

بابام خیلییی نسب به دکار فرتن مقاومت میکنه  کلا با دکتر رفتن مشکل داره  نمیدونن باید به ...

بهش بگو هر بیماری یه دوره درمان طلایی داره که اگه اون از دست بره دیگه خوب نمیشه و پشیمونی به بار میاد 

بهش بگو هر بیماری یه دوره درمان طلایی داره که اگه اون از دست بره دیگه خوب نمیشه و پشیمونی به بار میا ...

کلا الان نمیتونم کاری کنم که شک کنه یا فک کنه من حساس شدم 

میخوام به بهونه ازمایش خون معمولی ببرمش پیش دکتر عمومی ،  قبلش هم با دکترِ هماهنگ کتم که کل تستارو براش بنویسه با توجه به علائمش 

کدوم شهری عزیزم؟خدای نکرده مدرتون دچار شده؟

تو تهران دکتر خوب میشناسم حتی کسی ک قطع امید بوده رو عمل کرده خداروشکر خوب شده حتی شیمی درمانی هم نکرده

🌹برای خوب شدن زندگی مشترکم صلواتی بفرستید🌹   ❤  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤
2706