2733
2734

مگه میشه مهم نباشه؟کمترین کار اینه از زندگیت شوتش کنی بیرون 

وقتی از خودت چیزی نداری و برای تاییدیه گرفتن خودتو میچسبونی به انسان های با اصالت 😂😝   این وصله های ناپاک به کوروش بزرگ نمیچسبه و نخواهد چسبید. 😊😊ایرانی شاید از اسب بیفتد اما....... از اصل هرگزززززز ✌️گر نباشد حیا و عفت و نجابت   ادمی طعنه زند به ستور 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بوده ولی متاسفانه خود خانم هم اهل خیانت شده بود و کلا دیگه غلطای مرده براش مهم نبود

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر
2731

آره من دیدم ولی اونا طلاق عاطفی گرفته بودن قبل از خیانت زنه وقتی فهمید بیشتر این مدلی بود که به اونایی که سعی میکردن آشتیشون بدن مدرک خیانت شوهرشو میفرستاد میگفت بفرمایید حالا چی میگین 

یعنی بیشتر انگار سربلند شده بود که الکی نمیگفته شوهرش آدم گوهیه

خیلی مورد عجیبی بود این دوستمون

من یه دختر  تحصیلکرده ی شاغل و مستقلم که دلم میخواست یه خانوم متاهلِ خانه دار باشم به جای سروکله زدن با بچه های مردم شوهرداری کنم و بچه ی خودمو بزرگ کنم ولی مهرم به دل کسی نیوفتاد تا امروز که ۲۴ سالمه هیج مردی بهم دوستت دارم نگفته یه نگاه محبت آمیز نکرده دستامو تو دستاش نگرفته من لیاقتشو داشتم که عشق رو تجربه کنم ولی کسی منو نخواست ... اگه مردی تو زندگیتون دارید که دوستتون داره قدرشو بدونید زندگی تکراریه شما حسرت خیلی هاس .تحصیلات و شغل و رفیق و گردش و تفریح کمبود های احساسی آدمو جبران نمیکنه 
یه اشنایی میدونه شوهرش با همس میگه مهم نیست شب برمیگرده پیش خودم 

اره شب با کلی مریضی و کثافت برمیگرده پیش خودش🥴🥴 

حتما راه پس و پیش نداره مجبوره همچین ذلتیو بکشه!

وقتی از خودت چیزی نداری و برای تاییدیه گرفتن خودتو میچسبونی به انسان های با اصالت 😂😝   این وصله های ناپاک به کوروش بزرگ نمیچسبه و نخواهد چسبید. 😊😊ایرانی شاید از اسب بیفتد اما....... از اصل هرگزززززز ✌️گر نباشد حیا و عفت و نجابت   ادمی طعنه زند به ستور 

من یه جورایی برعکسش رو دیدم. زن خیانت کرده.شوهره طلاقش داده بعد این ناراضی بودکه چیکار کردم.دوباره با یکی دیگه ازدواج کرد اونم طلاقش داد.دنبال شوهر سوم بود باز می گفت من که کاری نکردم.

یه اشنایی میدونه شوهرش با همس میگه مهم نیست شب برمیگرده پیش خودم 

شاید ایشون غرور دارند و وانمود میکنند که اینطوریه، بعضی از آدمها عزت نفس بالایی دارند،شاید غم بزرگی رو هم داشته باشند ولی هرگز خودشون رو در مقابل دیگران خرد و کوچیک نمیکنند...

اسی فراموش نمیشه اگه یک بار باشه و تکرار نشه ب مرور کم رنگ میشه ،سعی کن فراموش کنی اگه پشیمونه بخاطر ...

ابراز پشیمونی میکنه قسم خورده میگه بچگی کردم بزرگ شدم ولی دله من چیزه دیگه ای میگه