2733
2734
عنوان

کنکور

102 بازدید | 11 پست

من هنرستان خوندم سال اخر امتحان های خردادم تخصصی هام نرفتم لج کردم الان هم پشیمون نیستم چون مورد علاقم نبوده الان میخوام برم رشته مورد علاقم تجربی بخونم همیشه حسرتش داشتم الان میخوام برم بزرگسالان فقط تخصصی هام پاس شم الان هم که ترمیم معدل وقتش تموم شده باید چیکار کنم ؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مچه جالب مارو به زور میفرستن نظری تورو به زور فرستادن هنرستان؟🥲

اره پدرم میگفت دختر نباید بره دانشگاه در حد دیپلم فقط باشه الانم شوهر کردم حامیم شوهرم شده برم درس بخونم من ۱۰ امم به اصرار تجربی خوندم ولی پدرم وقتی دید معدلم شده ۱۹ و خورده ای من با کتک فرستاد هنرستان که من نرم دانشگاه

شما الان مثل سال‌های قبل نیست که یک سال رو امتحان بدین، الان باید پایه دهم، یازدهم، دوازدهم رو امتحان بدین و نمره خیلی خیلی خوبی کسب کنید تا وارد رشته تاپ بشید و تازه کنکور هم یادم رفت بگم 

کنکور امسال که نمی رسید بشینید برای سال بعد و امتحانات نهایی بخونید

به نظرتون چجوری اقدام کنم برم اموزش پرورش منطقمون چطوره ؟

واسه کنکور ۱۴۰۴ یا ۱۴۰۵ میرسم؟

شما الان مثل سال‌های قبل نیست که یک سال رو امتحان بدین، الان باید پایه دهم، یازدهم، دوازدهم رو امتحا ...

من مشکلی ندارم برای نمرات و کنکور ۱۰۰ ام میزارم و اینکه من دهمم تجربی خوندم با معدل ۱۹ و خورده ای قبول شدم 

باید چیکار کنم چطور؟ میشه توضیح بدید

شما الان ۲ مرحله ترمیم معدل دارین و باید پایه دهم، یازدهم و دوازدهم رو در یک ماه امتحان بدین و این کار بدون آموزش اصلا شدنی نیست و درواقع این کار رو کردند که هرکسی بعد از چند سال دوری از درس حذف بشن متأسفانه 

من مشکلی ندارم برای نمرات و کنکور ۱۰۰ ام میزارم و اینکه من دهمم تجربی خوندم با معدل ۱۹ و خورده ای قب ...

درست می‌فرمایید اما من خودم یازدهم هستم و متأسفانه سوالات شبه نهایی رو که نگاه کنید متوجه میشید که چقدر سطح سوالات سخت و دشوار و البته مفهومی شده، من خودم بیماری قلبی گرفتم از بس که فشار روح و روانی داره به خصوص اینکه ۶۰ درصد کنکور رو امتحان نهایی ۳ پایه تعیین میکنه و کنکور فقط ۴۰ درصد رو تشکیل میده 

من مشکلی ندارم برای نمرات و کنکور ۱۰۰ ام میزارم و اینکه من دهمم تجربی خوندم با معدل ۱۹ و خورده ای قب ...

و البته که نمره ۱۹و خورده ای شما رو در نظر نمیگیرن و باید ایجاد سابقه جدید کنید 🥲