2737
2734
عنوان

شوهرم فهمیده من خواستگار داشتم

572 بازدید | 38 پست

بچه ها واقعا خیلی پشیمون شدم برگشتم به زندگیم 

با هر چی فکرش بکنید ساختم حتی به خاطرش دور خانوادم خط کشیدم خیانت دیدم هر کار منفی که فکر کنید این با من کرده ولی من بازم زندگیم حفظ کردم و تو روی خانواده م وایسام و از دست دادم مشون

الان که بهش فکر می کنم آیا ارزشش داشت؟

با وجود هر بديش بازهم عاشقشم ولی کنارش آرامش ندارم 

گفتیم از اول شروع کنیم ولی امروز دوباره گند زد تو حال من 

یکی از فامیلامون شوهرش همسرم دیده بهش گفته خاله زنت می خواسته همسرت واسه پسرش بگیره تو خانواده حرفش بود ما فکر می کردیم جدا میشید خوشحال شدم زندگیتون خراب نشده 

اخه احمق چرا باید چنین چیزی بگی 

خلاصه شوهرم اومد خونه گفت موضوع چیه و براش توضیح بود فقط در حد حرف بوده 

و بعد می گه تو همش منو مقصر می دونی ولی خودت اونقدرا هم بی گناه نیستی به من گفتی خیانت کار ولی خودتم هنوز طلاق نگرفته گذاشتی واست خواستگار بیاد 

منم گفتم من راضی نبودم خانوادم برنانه چیدن بعدشم خونمون به عنوان خواستگاری نیومدن فقط حرف بود منم ردش کردم 

خلاصه اعصابمون بهم ریخته 

نه خانواده ها حمایتمون می کنند هم خانواده او و هم خانواده من حتی سنگم می ندارند 

آنگه این سری به بن بست بخورم کسی ندارم و تنهام 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

متاسفانه چقدر جمله اخرتو درک کردم 

اگ این سری ب بن بست بخورم تنهام 

من خوردم و تنهام 

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم 

عجیبه این همه تاپیک میبینم کمبود خواستگار دارن دخترا باوجود مجرد بودن

چطور به خودشون اجازه میدن جدا نشده بیان خواستگاری کنن بعد پررو پرو به شوهرتم بفهمونن؟ 

همونیم که واس رابطه دیگران نسخه درست وعاقلانه میپیچه وگند زده تو رابطه خودش✔️
2738
چرا گفتی آره کلا میگفتی نه اگه گیر میداد نهایتش میگفتی چطور شده من خبر ندارم از این حرفا چرت و پرت ...

اون لحظه حل شدم نمی خواستم بدونه وقتی فهمید حتی نزاشت واضح توضیح بدم وسط جمله حرفم قطع کرد و داد و بیداد

2706