2752
2734
عنوان

شوهرم فهمیده من خواستگار داشتم

| مشاهده متن کامل بحث + 578 بازدید | 38 پست

غلط کرده داره چیو به چی گره میزنه اون رفته خیانت کرده 

خواستگار اومدن واسه شما اونم در حد یه حرف که دست شما نبوده 

اونی که دست شما بوده رد کردنشون بوده بعدشم قهر که طولانی بشه این چیزارو رو هم داره بیخودی هوچی گری نکنه دست پیش بگیره 

من فکر می کنم از قصد گفتند  من حل کردم چون نمی خواستم بدونه کلا همه دوست دارند ما جدا شیم زود ...

مشخصه از قصد وقرض گفته شده 

اگه زندگیتو دوس داری به حرفای شوهرت اهمیت نده دلگیر نشو از رو عصبانیت بوده

خدای مهربون هیچ وقت خواسته های بنده هاشو رد نمیکنه یا میگه: باشه یامیگه: الان نه یکم صبر کن یا میگه: چیز بهتری برات درنظر گرفتم از این صرف نظرکن:) 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

دوسم داره این شکلی می گه منم خیلی دوسش دارم اصلا اینکه به این فکر کنم دوسم نداره دیوونم می کنه

دیدگاهتو نمیدونم ، ولی خودم اعتقادم اینه کسی که عمدا کاری کنه که ناراحت بشم ، دوستم نداره ، هزار بار شوهرم میگه دوستت دارم ، ولی خر که نیستم ، بارها به خاطر مامانش ، بینمون دعوا پیش اومده و ناحق طرف اونو گرفته ، همین برام کافیه که بفهمم واقعا دوستم نداره ، وگرنه خرج میکنه ، مسافرت میبره ، با احترام حرف میزنه ، البته که منم بی احترامی نکردم تا حالا

2731
مشخصه از قصد وقرض گفته شده  اگه زندگیتو دوس داری به حرفای شوهرت اهمیت نده دلگیر نشو از رو عصبا ...

منم فکر می کنم از قصد اینکار کردند 

مامان بهم گفت تو آبروم بردی گفتم چرا؟

گفت من به خالت قول دادم ولی تو دوباره کار خودت کردی 

عیبی نداره برو ولی دیگه اسم مارو نیار

[QUOTE=337238202]به نظرم زنگ بزن به مادرت ، بگو خیلی دلم براتون تنگ شده و از اینچیزا ، باهاشون رابطه ...

بگن ، مهم نیست ، تو زنگتو بزن ، ببین با کدومشون راحت تری ، از همون شروع کن ، برای خودت راه بازگشت بذار ، اگه دور از جون باز به مشکل خوردی ، میری تو کوچه میخوابی ؟ نذار که مشکل شدید برات پیش بیاد ، بعد بری سراغشون که کلی حرف بارت کنن ، بگن وقتی نیاز داری یاد ما میفتی