2752
2734

خانوما مادر من یه خونه داره که اجاره داده 

خودش پادرد داره و نمیتونه به امورش رسیدگی کنه کاراش با من یا خواهرمه

یک ماه دیگه موعد مستاجرش هست الان 3 ساله که با مبلغ خیلی جزئی میشینه

هفته پیش رفتیم که باهاش صحبت کنیم ببینیم میخواد بشینه یا نه خونه تمیز   با امکانات فول هست عرف منطقه بین 300 تا 350 رهن هست ما بهش 250گفتیم خیلی ناله کرد که ندارم و فلان و... مادر من کرایه به دردش نمیخوره به پول پیشش احتیاج داره قبول کردیم 200 بگیریم با برجی 2.5 بازم چونه میزنه که ندارم و... مدامم میگه همسایه ها خوب نیستن تمیز نیستن من سختمه فلان اما موعد تمدید با چنگ و دندون خونه رو حفظ میکنه... اینم بگم خونه 100 متری و فوله... خب اگه نداری برو متراژ پایین تر محله پایینتر... اصلا هم ممنون نیست که باهاش راه میایم... حالا امروز زنگ زده من خونه پیدا کردم از خونه شما بهتر بزرگتر با یه مبلغ خیلی ناچیز شما انصاف ندارید و فلان... منم گفتم خب عزیزم برو همونو اجاره کن چرا موندی اینجا؟ شروع کرد داد زدن که همین فردا پول منو باید بدی من برم قولنامه کنم و... در صورتی که 1 ماه تا موعدش مونده الان 1 هفته هست هر چقدر مستاجر جدید میره خونه رو ببینه انقدر از خونه و همسایه ها بد میگه که خدا میدونه مستاجر جدیدم فراری میده بعد زنگ میزنه خونتون از بس بده هیچکس نمیگیره پس فلان قیمت‌(خیلی کم) با من تمدید کنید این خونه بیشتر نمی ارزه ما هم نداریم پول پیشش رو بدیم بندازیمش بیرون باید حتما مستاجر جدید بیاد تروخدا بگید چه خاکی به سر کنیم خیلی اعصابمون خورده

یکی از آشناهاتون رو بفرستید بازدید وقتی که بد گفت از خونه بهش زنگ برنید و بگید همچین چیزیه و طبق قانون خونه رو باید تخلیه کامل کنی تا پولتو بدیم اونم میترسه و دیگه همکاری میکنه

در ضمن هروقت کسی میره خونه رو ببینه خودتونم برید که تنهایی گیرشون نیاره

بدون اطلاع قبلی درخواست دوستی ندید و حتی الامکان  سوالاتتون رو در پستاتون بپرسید ❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

با مستاجری که آشنا باشه و شما رو بشناسه صحبت کن و بگو که به حرفای این گوش نده

یا هم چاره ای نیست پولشو از یکی قرض بگیر ولی نزار این آدم بشینه

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭
2731
یکی از آشناهاتون رو بفرستید بازدید وقتی که بد گفت از خونه بهش زنگ برنید و بگید همچین چیزیه و طبق قان ...

عزیزم خونه شهریاره ما تهرانیم بچه کوچیک دارم اصلا نمیتونم رفت و امد کنم

به بنگاه بگید به خاطر کمیسیون خودشون هم که شده جلوشون رو میگیره

صدایت میکنم اما                                                                 جوابت را نمیخواهم                                                              که در هر پاسخت                                                                  یک مثنوی کم میشود از من                        
عزیزم خونه شهریاره ما تهرانیم بچه کوچیک دارم اصلا نمیتونم رفت و امد کنم

به املاک بسپارید دیوار نکن

املاکی بگید حتما بره باهاشون

بدون اطلاع قبلی درخواست دوستی ندید و حتی الامکان  سوالاتتون رو در پستاتون بپرسید ❤️