2752
2734
عنوان

شوهرم فهمیده من خواستگار داشتم

| مشاهده متن کامل بحث + 578 بازدید | 38 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عجیبه این همه تاپیک میبینم کمبود خواستگار دارن دخترا باوجود مجرد بودن چطور به خودشون اجازه میدن جدا ...

عزمزمه پسر خالم بود اونم تازه جدا شده ار همسرش و حرفش بوده رسمی وارد عمل نشدند منم مخالفت کردم ولی خانواده به حرفشون ادامه پی دادند که من برگشتم پیش همسرم 

اونقدر آسون نیست دوسش دارم

اونم دوست داره ؟ ارزششو داشت ؟ بعید میدونم

شوهر من مثل شوهر تو نیست ، ولی حاضر نیستم به خاطرش به خانوادم پشت کنم ، چون میدونم اول و آخرش ، خانوادمن که واسم میمونن و به شوهرم اعتباری نیست

عزمزمه پسر خالم بود اونم تازه جدا شده ار همسرش و حرفش بوده رسمی وارد عمل نشدند منم مخالفت کردم ولی خ ...

خیلی زشت بود کارشون بهرحال شوهرت بوده اسمش تو شناسنامت بوده 

کار زشت تر اون اقایی کرده که رفته به همسرت اطلاع داده 

شمام نباید گردن میگرفتی میگفتی نمیدونم الانم همسرت اگ حرفی زده از رو حرص زده عصبی نباش مردا در این زمبینه کم تحملن هرچقدم خودشون خیانت کار باشن خودخواهن متاسفانه

خدای مهربون هیچ وقت خواسته های بنده هاشو رد نمیکنه یا میگه: باشه یامیگه: الان نه یکم صبر کن یا میگه: چیز بهتری برات درنظر گرفتم از این صرف نظرکن:) 
اونم دوست داره ؟ ارزششو داشت ؟ بعید میدونم شوهر من مثل شوهر تو نیست ، ولی حاضر نیستم به خاطرش به خا ...

دوسم داره این شکلی می گه

منم خیلی دوسش دارم اصلا اینکه به این فکر کنم دوسم نداره دیوونم می کنه

اون لحظه حل شدم نمی خواستم بدونه وقتی فهمید حتی نزاشت واضح توضیح بدم وسط جمله حرفم قطع کرد و داد و ب ...

کلا خودتو باید میزدی به اون راه

چقدر نامرد بوده طرف بهش گفته ،اونیکی دنیا چی میخواد جواب بده فتنه انداخته

https://www.ninisite.com/discussion/topic/13535028/%d8%b1%da%a9%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%b3%d9%84%d8%a7%d9%85%d8%aa%db%8c?page=1
من پشت کردم نزدیک یه ماه شده که  از خانوادم خبر ندارم

به نظرم زنگ بزن به مادرت ، بگو خیلی دلم براتون تنگ شده و از اینچیزا ، باهاشون رابطه بگیر ، بعید میدونم از این مرد برات شوهر دربیاد 

خیلی زشت بود کارشون بهرحال شوهرت بوده اسمش تو شناسنامت بوده  کار زشت تر اون اقایی کرده که رفته ...

من فکر می کنم از قصد گفتند 

من حل کردم چون نمی خواستم بدونه

کلا همه دوست دارند ما جدا شیم زودتر