2737
2739
وای اسی تو این حالم خندوندییی

انشالله همیشه بخندی عزیزم 😍🤣

خودش باید ارزشتو بدونه، خودش باید بفهمه وقتی تو هستی خیلی کارا میرن تو لیستِ اضافه کاری، نه اینکه بدویی، بجنگی، حرص بزنی تا ثابت کنی جایگاهتو

خواهر داماد داشت میرقصید قشنگ جو عروسی گرفته بودتش تند تند پاشو میکوبید رو زمین چرخشی میرفت کمرشو تکون میداد با اهنگ هندی اونم😂😂به درخواست خودش اهنگ هندی گذاشته بودن موهاشم از کله خودش بزرگتر رفت چاقورو بده پاش گیر کرد به لباسش بلند بود با سر افتاد روی داماد اون بدبختم تعادلشو از دست داد خورد زمین باهاش بعدم بلند شد خواهره انگار هیچ اتفاقی نیوفتاده دامنو گرفت بالا رفت نشست رو صندلی😂😂😂وای خپاا خیلی خندیدم اون روز

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همون زهرمار گفتن و چرا میخندی خنده رو تشدید میکنه🤣🤣

دقیقا منو انگار برق بهم وصل می‌کرد🤣🤣

خودش باید ارزشتو بدونه، خودش باید بفهمه وقتی تو هستی خیلی کارا میرن تو لیستِ اضافه کاری، نه اینکه بدویی، بجنگی، حرص بزنی تا ثابت کنی جایگاهتو
داییم دلش درد میکرد قرص شیرافزادادم تاچند وقت سینه هاشو بادکرده بود🤣🤣😂😂

وای دیونه🤣🤣🤣🤣

2731
فکرکن اون لحظه  زیرشلواری پاش نبود امان ازدست مامانا😂😂😂😂

دقیقا 🤣🤣🤣🤣

خواهر داماد داشت میرقصید قشنگ جو عروسی گرفته بودتش تند تند پاشو میکوبید رو زمین چرخشی میرفت کمرشو تک ...

🤣🤣🤣این اتفاق واسه دوستم که عروس بود افتاد تا چند وقت تو دانشگاه بهمون باج میداد به بقیه همکلاسی ها نگیم

2740
تو موقعیتش خنده داشته دیگه

آره دقیقا آخه خیلی باحال دورشو نگاه کرد سریع شلوارشو کشید بالا فداش بشم🤣🤣🤣

وقتی حسابی خندیدم بابام اومد سوار شدیم مامانمم مرتب تهدیدم می‌کرد به کسی بگی من میدونم و تو بابام و ...

شمام که به کسی نگفتی انصافا 😂😂😂😂

تویی که داری این متنو میخونی،                     آره آره دقیقااااا با خودتم!                         امیدوارم یه شب بیاد که از خوشحالی تا صبح خوابت نبره💖💞
🤣🤣🤣این اتفاق واسه دوستم که عروس بود افتاد تا چند وقت تو دانشگاه بهمون باج میداد به بقیه همکلاسی ه ...

وایی بعد ماله ۵ ۶ سال پیشم هست خواهر داماد خط چشمش تا سره کوچه ما میرفت 

همشم چشاشو میبست ارایش چشماشو ببینیم 

شمام که به کسی نگفتی انصافا 😂😂😂😂

وای عید بود دیگه داییمم انگار سوتی داده بود دقیق یادم نیست خالم اذیتش می‌کرد میگفت ميگما گفتم خاله تو بگو منم یه سوتی سال برات بگم داغ داغ مال عیده مامانم چنان نگام کرد خیس کزدم خودمو داییم گفت بگو اگه مال تو خنده دار تر بود و بیشتر بهش خندیدیم من برای یه جمع 30نفری فالوده میگیرم دیگه مجبور شدم (الکی مثلا) بگم یعنی جمع ترکید 🤣🤣🤣🤣فالوده رو بردم🤪

وایی بعد ماله ۵ ۶ سال پیشم هست خواهر داماد خط چشمش تا سره کوچه ما میرفت  همشم چشاشو میبست ارای ...

یاد نقی افتادم که چشمش مرتب بسته میشد🤣

دمتگرم خیلی خندیدم😂😂😂🌱

😍😍😍انشالله همیشه بخندی عزیزم 🤣

2706