2752
2734

برای خواسته قلبم یه صلوات میفرستین؟!

گاهی که خودم رو با دوستام مقایسه میکنم دلم برای خودم میسوزه 

واقعا این همه زجر برای یه دختر 17 ساله زیاد نیست؟!

چرا من باید تو این سن دغدغه هام این ها باشه🥺😔

چرا باید پدر و مادرم باید معتاد باشن ؟!

وضع مالی داغون خونه کنده و کهنه وسایلای داغون و قدیمی و...

چرا باید یه داداش مبتلا به اسکیزوفرنی داشته باشم که بخاطر خجالت زده بشم و مسخره دست عالم؟!

چرا باید یه مادر بد اخلاق و روانی که مدام فحشو کتک و فحش زشت و ناموسی میده داشته باشم؟!

چرا باید تو این سن سرکار برم تو مغازه ها حمالی کنم که خرجیمو خانوادم نمیدن برای چن هزارتومن پول و هزار منت و تو سری خور شدن ؟

چرا همه باید از ۱۲ سالگیم فکر شوهر دادنم باشن ؟!

چرا همیشه باید لباس های کهنه و کفش پاره و وضع داغون بین دوستام باشم اونام بروم بیارن و مسخرم کنن؟!

خاک شده توی سرم درسامم نمیخونم اصن فرصت نمیکنم که بخونم 😔💔

من واقعا خستم 😭

حالم خیلی بده خیلی غرورم خورد شده دلم شکسته 

کاش زندگی اینقدر به رحم نبود من برای این همه زجر سنی ندارم 

وقتی دوستامو میبینم از عمق قلبم میسوزه که دغدغه اینا چیه و دغدغه من چیه ؟؟؟آخه چرا ؟! مگه من چیکار کردم 😭💔

خدایا پس کو عدالتت ؟! صدامو میشنوی؟!

برای خواسته قلبیم یه صلوات میفرستین ؟!🥺♥️این کاربری دست دو نفره من (ملیکا) دختر خالم(فوزیه) 😅 کاربری دختر خالم تعلیق شده همزمان از یه کاربری استفاده میکنیم ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیز دلم دورت بگردم❤️‍🩹

تمام تلاشتو بکن ازون خونه بری درساتو خوب بخون یه رشته خوب قبول بشی

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟
2731

عزیزم برات دعا میکنم امیدوارم در آینده زندگی خوبی داشته باشی و خودت یه مامان بی نظیر بشی

⚘اللّهم عجل لولیک الفرج⚘ اگر زحمتی نیست برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید . تنتون سلامت و دلتون خوش...

منم مثل تو بودم. تمام عمرم فکر کردم ازدواج میکنم یا مستقل میشم و به زندگی نرمال میرسم و بدبختیای مجردی رو فراموش میکنم. ولی تو ازدواج هم تاثیر گذاشت بدبختیام و الان خیلی بدتره وضعم. 

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)

ظاهر بقیه رو نبین

منم از بیرون به نظر بقیه یه آدم باهوش و سطح درسی بالا ، یا قبلا خیلی مد روز بودم قبل کنکورم

توی مدرسه چیزای خیلی گرون تر بقیه داشتم

ولی مشکلات خانوادگی و یه عالمه چیز دیگه بود 

هر کسی به مشکلاتی داره 

عزیزم امیدوارم یه زندگی خیلی خیلی خوب انتظارت رو بکشه

فکر نمیکنم هرچی جلوتر میرم بیشتر ناامید میشم🥺💔

برای خواسته قلبیم یه صلوات میفرستین ؟!🥺♥️این کاربری دست دو نفره من (ملیکا) دختر خالم(فوزیه) 😅 کاربری دختر خالم تعلیق شده همزمان از یه کاربری استفاده میکنیم ...

الهی دورت بگردم امیدوارم ورق زندگیت برگرده و خوشبخت بشی من هم تو سن تو مشکلاتی داشتم ولی خوب طبیعتا کسی نمیدونست پس فکر نکن بقیه هم خیلی خوشبختن زیاد حسرت نخور و به فکر پیشرفت خودت باش

کابوس ها اون چیزی نیست که تو خواب میبینی...کابوس ها؛همون چیزهایی هستن که بهت اجازه ی خوابیدن نمیدن...
فکر نمیکنم هرچی جلوتر میرم بیشتر ناامید میشم🥺💔

فکر میکنی عزیزم

گاهی خدا دری رو برات باز میکنه که حتی نزده بودی

بهش توکل کن و سفت یقه شو بچسب

عجب ماه بلندی تو که گردون را بگردانی 

عزیزم الهی بگردم من 

برات دعا میکنم با همین دل شکستت از خدا بخواه کمکت کنه 

من مطمعنم بی جواب نمی‌مونه منم اگر لایق باشم برات دعا میکنم 

وقتی به دنیا آمدم مادرم مرا به امام حسین هدیه داد ...این شد عشق من به امام حسین ... پارسال توفیق رفتن به کربلا رو پیدا کردم اونجا یک سیدی می گفت برای حاجت روایی هرچقدر میتونی صلوات به ائمه هدیه کن چون هدیه خیلی دوست دارند خودمم حاجت گرفتم ... روزی رو میبینم که مثل فرشته ها به آسمان ها پرواز میکنم 🙃نماز شب میخونم اگر میخوای دعا کنم و لایق باشم اسمت رو بهم بگو‌
عزیز دلم دورت بگردم❤️‍🩹 تمام تلاشتو بکن ازون خونه بری درساتو خوب بخون یه رشته خوب قبول بشی

خدانکنههههه😔

از لحاظ روحی داغونم هیچ جوره نمیتونم درس بخونم من خنگم خنگگ😭😭😭💔

عزیز قلبم💔 امیدوارم حالت هر چه زودتر خوب بشه 

مرسی آبجی کاش ...😔