2737
2734

پدر سرش تو گوشی و از وقتی ک از سرکار اومده خسته و لم داده بچه تا میگه بابا میگه اه حرف نزن میبرمت خانه بازی اونجا کلی بازی میکنه تا میرسن خونه بچه میگه بابا اما بازم پدر میگه وای هیج نگو خسته م میخوابم بخوابم صبح برم سرکار فردا حرف میزنیم صبح میشه بچه باز میگه بابا بازم پدر میگه وای عزیزم دیرم شده باید برم با گوشی بازی کن تا بابا بیاد بعد از اونم بچه با هزاران امید از چشم انتظار پدرش میرسه خونه باز میگه بابا بابا بابا پدر هم با صدای عصبی میگه چته هم بردمت پارک هم گوشی داری هم ی ساعت دیگه کلاس زبانته چقدررررر میگی بابا بابا و بچه برای صدمین بار سکوت میکنه و خفه میشه توی وجود خودش

هیچ وقت ب گذشته برنگرد  

بچه های قبل سن ۷خییییییییلیا میبینم یک ظهر ب بعد از خانم بیدار میشن من واقعا ناراحت میشم چرا بچه همراه مادر ک سرش مدام داخل گوشیه باید شب زنده دار بشع

هیچ وقت ب گذشته برنگرد  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اتفاقا همین سبک درسته ن ک پدر بد اخلاقی کنه  ولی پدر ک وظیفه و حوصله نداره با بچه بازی کنه , ...

عزیزم نقطه امن از وجود پدر رو میخوان بخاطر همینه عاطفه ها کم شده بچه ها مغرور و پرخاشگر اینجا هزاران نفر داریم ک از سمت پدر و مادر دیده نشدن چقدر شکست خوردن

هیچ وقت ب گذشته برنگرد  
عزیزم نقطه امن از وجود پدر رو میخوان بخاطر همینه عاطفه ها کم شده بچه ها مغرور و پرخاشگر اینجا هزاران ...

خب منم گفتم دیگه

ن ک پدر و مادر بد اخلاقی کنن 

محبت و رفتار درست والدین باید سر جاش باشه پ

ولی اینکه پدر از سرکار خسته بیاد با اون سن و سال همبازی بچه بشه ک نمیشه

قبلا هم پدر و مادر برای بچهذها وقت نمیذاشتن

بچه ها اینقدر تعدادشون زیاد بوده با هم سرگرم بودن بثیا تو کوچه بودن

الان اکثرا یدونه یا نهایت دو تا بچه دارن

کوچه هم که نمیرن

رفت و آمد با اقوام هم که به حداقل رسیده

و بچه ها تنها شدن

2740
خب منم گفتم دیگه ن ک پدر و مادر بد اخلاقی کنن  محبت و رفتار درست والدین باید سر جاش باشه پ و ...

پسر من کل روز با دوستاش بازی میکنه ولی آخر شب عاشق اینه من یا پدرش هم یک ربع نیم ساعت باهاش بازی کنیم

بالاخره بعد 3 سال خدا به منم نی نی داد، درست وقتی که تو اوج ناامیدی بودم... خدایا شکرت......... به امید بارداری همه منتظرا
اتفاقا همین سبک درسته ن ک پدر بد اخلاقی کنه  ولی پدر ک وظیفه و حوصله نداره با بچه بازی کنه , ...

بی شک سنت کمه که اینو‌میگی

پدر و مادر در طول روز باااااااااید یه تایمی رو با بچه سپری کنن

و ارتباط چشمی داشته باشن

باید بچه سیراب از محبت پدر و مادر باشه

پر دردم ولی با خودم میجنگم💔پر زخمم ولی زخمهام رو خودم میبندم🖤پر بغضم ولی پنهون میکنم میخندم😔

پدرومادری که بچه دار میشن باید از همه نظر بچه رو ساپورت کنن ن فقط تامین خوراک وپوشاک

ارتباط کلامی و حسی خیلی واجبتر از اون‌دوتای قبلیه

پسر من کل روز با دوستاش بازی میکنه ولی آخر شب عاشق اینه من یا پدرش هم یک ربع نیم ساعت باهاش بازی کنی ...

حالا آخر شب ی ربع نیم ساعت اوکیه ولی این ک کل روز رو بخواد همش با مامانش یا باباش بازی کنه نمیشه واقعا . باید با دوست همسن خودش بازی کنه

پدرومادری که بچه دار میشن باید از همه نظر بچه رو ساپورت کنن ن فقط تامین خوراک وپوشاک ارتباط کلامی و ...

ای بابا   

منظور منم همین بود 

باید ب بچه محبت کرد و حتی یه تایم کمی رو باهاش بازی کرد

ولی ن این ک کل روز رو همبازی بچت بشی

بچه باید با همسن خودش دوست بشه و تو اجتماع باشه . بره پارک بره کلاس . بیشتر تایم بازی ش باید با دوستاش باشه

2706