2733
2739
عنوان

زندگیمو باختم

243 بازدید | 39 پست

نمیدونم چرا دارم اینارو اینجا میگم شاید چون محرم ندارم کسی که دردمو بشنوه و قضاوتم نکنه ندارم دلخوشم ک اینجا کسی منو نمیشناسه 

۳۴سالمه دو ساله دنبال کارم ولیی هیچی انقد بی انگیزه و بی هدف شدم که حالم داره از خودم به هم میخوره یه وقتا میرم مصاحبه یه وقتام پام نمیکشه دعوتم میکنن واسه مصاحبه ولی نمیرم از دست خودم خسته م ناامیدم از خودم تو زندگیم به هیچ جا نرسیدم داغونممم کاش برمیگشتم به ۱۰ سال پیش و با عقل الانم زندگیمو راستو ریس میکردم ولی الان نمیدونم چرا کاری ازم برنمیاااد 

نمیدونم چیکار کنم بدجور سرگردونم بد جور بلاتکلیفم ازدواج هم نکردم حتی .... دیوارای خونه داره منو میخوره ولی دستو پامو انگار بستن کاش خدا صدامومیشنید کاش خدا دست منم میگرفت کاش اینی نبودم که الان هستم 

افتادم به چه کنم چه کنم خدا واسه هیچکس نخواد این حال و روزو 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
منم تو زندگیم ادم موفقی نشدم  ولی فدایه سرم حالا اونا که شدن چی شد؟  آخرش همه میریم اون ...

اره یه وقتا واسه اروم کردن دلم همینارو میگم به خودم اما متنفرم ازینکه دستم جلو خونوادم درازه  خیلی احساس بی خاصیتی میکنم

ای بابا خواهر من چی بگم که با دکتری دانشگاه دولتی هنوز کار ندارم...

یه زمانی تکواندو کار می‌کردم ولی به خاطر درس رها کردم الان روزی نیست که نگم چرا این کار کردم کاش درس نمیخوندم...

متاسفم برای این وضعیت...

من خدا رو دارم…اینجوری که نمیمونه…این زمستونم میاد و میره…بهار میاد و خونه رو میتکونه…( جز کاربران قدیمی و تعلیقی!)
2706