2733
2734
عنوان

جاری بی شخصیت

4062 بازدید | 146 پست

پسرم ۶ سالشه دختر عموش رو که ۵ سالشه هل داده جاریم طوری زده تو گوشش که جای انگشتش رو صورتش مونده چکار کنم؟شوهرم میگه تو رو خدا بگذر ولی اعصابم داغونه دارم دیوونه میشم دوست دارم زنگ بزنم ده تا فحش بهش بدم 

البته رابطه شوهرم با برادرش خیلی خوبه و برادر شوهرم آدم مهربونیه ولی زنش اینطوریه کسی موقعیت مشابه داشته؟باید چکار کنم؟

من خونه ی بابام اینا بودم وگرنه میدونستم اون موقع چکار کنم

شوهرم میگه به احترام من و برادرم ول کن ولی اعصابم حراب شده

من بودم میگفتم غلط کرد که زد

°•یا عِمادَ مَن لَا عِمادَ لَهُ°•                                                ای تِکیه گاهِ آنکه تِکیه گاه ندارد!✨                      فرنازهسـدم💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بهش پیام بده و محترمانه بگو کارت خیلی زشت بوده 

بذار بفهمه حق نداره دست رو بچه ات بلند کنه

دیگه هم تنها نذار پسرتو با دخترش

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

مگه جاری با شخصیتم داریم والا ندیدم

جاریا از مادر سوهر خواهر شوهرم جدیدن رو مخی تر شدن بکسون خودم دارم یعنی عـ ن 💩💩💩

بیست سال بعد، بابت کارهایی که نکرده ای بیشتر افسوس می خوری تا بابت کارهایی که کرده ای!