2733
2734
عنوان

زندگیمو باختم

| مشاهده متن کامل بحث + 245 بازدید | 39 پست
ای بابا خواهر من چی بگم که با دکتری دانشگاه دولتی هنوز کار ندارم... یه زمانی تکواندو کار می‌کردم ول ...

منم دانشگاه دولتی یه دختر اکتیو بودم  ولی نمیدونم یهو چب به سرم اومد چرا الان انقد عاجزم خیلی سخته همش بخوای جواب بقیه رو بدی که کار چی شد این چی شد اون چی شد نمیخوام کسی دلش به حالم بسوزه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اره یه وقتا واسه اروم کردن دلم همینارو میگم به خودم اما متنفرم ازینکه دستم جلو خونوادم درازه  خ ...

خب تو پسر نیستی که حتما باید شاغل باشی 

کلی از دخترا وضعیت تورو دارن بیکارن ...

حالا بازم اگه خودت اصرار داری بری سرکار 

بازم بگرد دنبال کار شاید پیدا کردی 

ای بابا خواهر من چی بگم که با دکتری دانشگاه دولتی هنوز کار ندارم...

یه زمانی تکواندو کار می‌کردم ولی به خاطر درس رها کردم الان روزی نیست که نگم چرا این کار کردم کاش درس نمیخوندم...

متاسفم برای این وضعیت...

من خدا رو دارم…اینجوری که نمیمونه…این زمستونم میاد و میره…بهار میاد و خونه رو میتکونه…( جز کاربران قدیمی و تعلیقی!)
اها پست گذاشته بودم خاستگار ندارم؟ نه هنوز موفق نشدم ازدواج کنم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😪🙁🧡💛💚💙

سنت کمه ولی زوده ازدواج هم مسخرس بخدا من جات بودم اصلا فکرشو نمیکردم

حس بیهودگی از همه بدتره.. حرف مردم جهنم 

ولی شما چون مجردی و بچه نداری دستت بازه که مثلا تمام وقت کار داشته باشی بگرد حتما موفق میشی

من خدا رو دارم…اینجوری که نمیمونه…این زمستونم میاد و میره…بهار میاد و خونه رو میتکونه…( جز کاربران قدیمی و تعلیقی!)
سنت کمه ولی زوده ازدواج هم مسخرس بخدا من جات بودم اصلا فکرشو نمیکردم

اخه من یک ماه دیگه امتحان نهایی هام تموم میشه و دیپلم میگیرم بعدش مامانم یه روزم نمیزاره بیکار باشم میگه باید بری مرغداری کار کنی منم تنبلم زورم میاد 

میخوام ازدواج کنم که دیگه نرم سرکار 

شما خودت چی مجردی؟ چندسالته؟

اخه من یک ماه دیگه امتحان نهایی هام تموم میشه و دیپلم میگیرم بعدش مامانم یه روزم نمیزاره بیکار باشم ...

ن متاهلم ۲۳سالمه هم سن تو بودم ک ازد کردم ریدم ب زندگیم🙄😂🤦‍♀️ بچه کجایی من اردبیلیم

بلره این همه مغازه یا فروشگاه یا مغازه  یعنی هیج جا بهت کار نمیدن؟؟؟

کار قبلیم کارمند خزانه داری بودم دنبال کارمندی هستم از فروشندگی و منشی گری خوشم نمیاد این کمال طلبی کوفتی هم گند زده ب زندگیم

حس بیهودگی از همه بدتره.. حرف مردم جهنم  ولی شما چون مجردی و بچه نداری دستت بازه که مثلا تمام ...

تمام وقت که هیچی الان راضیم صبح تا شب باشه فقط فعال باشم دستم تو جیبم بره فقط خدا کمکم کنه