2733
2734
عنوان

شما باشید چیکار میکنید ؟ گریه کردم

1749 بازدید | 76 پست

با کسی دارم آشنا میشم که یه برادر داره ک زنش رو طلاق داده و مدام رو مغز این کار می‌کنه ک من به دردش نمی‌خورم و اینم تحت تاثیرش قرار میگیره بین خودمون دوتایی خیلی خوبیم ولی تو جمع ک قرار میگیره زمخت میشه سرم داد میزنه انگاری مثلا افتخار می‌کنه ک پیش خانوادش سرم داد میزنه نمی‌دونم چی نصیبش میشه یا خانوادش خوشحال میشن ک اینکارو میکنه یا هم خانوادش یه چیزی گفتن ک این داد میزه ک مثلا بگه دیدید من داد زدم امروز خیلی گریه کردم پیش مرد غریبه سرم داد زد گریه کردم بیشتر داد زد چن ساعت تو اتاق بودم اصلا انگار نه انگار مثلا اینکه پیش خانوادش بیاد منت کشی میترسه آخر سربی سر و صدا اومدم بیرون هیچ پیگیر هم نشده ببینه کجام خیلی ناراحتم ک چقدر تحت تاثیر خانوادش هست 

دُممو میزارم رو کولم و فرار میکنم 

قابل توجه برخی کابران به ظاهر و باطن نامحترم :من وقتی نظر میدم مثل تو رو هوا حرف نمیزنم فکت موثق میارم .پس با من وارد کلکل نشو که جلو این همه کاربر ضایع نشی:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا گریه نکن همون موقع جواب بده توهم صداتو ببربالا ..این راه گاهی جوابه ..اصلا ضعف نشون نده

من جواب دادم ولی چون پیش مرد غریبه و همون برادرش سرم داد بغضم گرفت و بدتر گریه کردم رفتم اتاق چون برادرش پیشش بود انگاری مثلامیخواست بهش بفهمونه ک من به این رو نمیدم انگار بی محلی. بی توجهی رو افتخار می‌دونه پیش خانوادش دلم خیلی شکست چن ساعت اتاق بودم به همه اهمیت میده جز من منم بی سرو صدا اومدم خونمون هیچ پیگیر هم نشد 

2742
من جواب دادم ولی چون پیش مرد غریبه و همون برادرش سرم داد بغضم گرفت و بدتر گریه کردم رفتم اتاق چون بر ...

پس مناسب نیست به راحتی بزارش کنار تابعدهاپشیمون نشدی ..مگه اشنایی نیستی ..داری میشناسیش دیگه غصه نخور

پس مناسب نیست به راحتی بزارش کنار تابعدهاپشیمون نشدی ..مگه اشنایی نیستی ..داری میشناسیش دیگه غصه نخو ...

براذرش تمام تلاشش رو کرده ک بگه این دختر به درد نمیخوره و مناسب ازدواج نیس سعی کرده دیدگاه اینو نسبت بهم بد کنه من خیلی ناراحت شدم از رفتارش از اینکه تو جمع پیش مردهای دیگه سرم داد زد و شخصیتم خورد شد میترسم فردا نرم برادرش به هدفش برسه و چون جام خالیه بگه نفر بیاریم این پرو شده فلان شده ولی میگم برم هم انگار اینکه پیگیر من نشده بدتر خودمو میشکنم

براذرش تمام تلاشش رو کرده ک بگه این دختر به درد نمیخوره و مناسب ازدواج نیس سعی کرده دیدگاه اینو نسبت ...

مشکل ازبرادرش نیست عزیزم‌مشکل ازاین اقاست که پشتتون نیست واجازه میده هم خودش هم بقیه توهین کنن بهتون بیشتر مشکل ازاقاست‌..ایشون باید عاقل باشن عزیزم 

اگه نامزد نیستی تموم کن. آینده ات به فنا نده

ام البنین دخیلم، درمانده و ذلیلم تا ندهی مرادم، دست از تو برندارم       کاربری جدید نیستم کاربری قبلیم ترکید . هیچ وقت حلال نمیکنم اون شخص که منو بخاطر اینکه حاجت نگرفت تهمت زد ترکوند هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت. عاشقتونم  . بابام به رحمت خدا رفته. کاش زنده بود. لطفا برای ازدواجم دعا کن
2738
مشکل ازبرادرش نیست عزیزم‌مشکل ازاین اقاست که پشتتون نیست واجازه میده هم خودش هم بقیه توهین کنن بهتون ...

آفرین دقیقا 

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براذرش تمام تلاشش رو کرده ک بگه این دختر به درد نمیخوره و مناسب ازدواج نیس سعی کرده دیدگاه اینو نسبت ...

عزیزم برو خدا رو شکر کن که وجود نحسشو همین اول نشون داد خودت میگی که قراره آشنا بشین خوب الان آشنا شدی و دیدی که چه اخلاق مزخرفی داره مطمن باش یعد از ازدواج صد برابر بدتر میشه.  الان بدون هیچ عقد ومحرمیت اینقدر بی حرمتت میکنهپس فر ا خدای نکرده باید کتکش هم تحمل کنی و با یه بچه مجبوری بسازی . همین الان جونتو بردار وفرار کن. مردی که به حرف خانوادشه و اونا رو ترجیح میده به درد لای جرز دیوار می خوره

2706