2733
2734
عنوان

شما باشید چیکار میکنید ؟ گریه کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1759 بازدید | 76 پست
براذرش تمام تلاشش رو کرده ک بگه این دختر به درد نمیخوره و مناسب ازدواج نیس سعی کرده دیدگاه اینو نسبت ...

مقصر برادرش  نیست 

مقصر خود  طرفه ک  عقلشو داده دست بقیه  از همین الان ببین  ک قدرت تصمیم گیری نذاره و ب ساز بقیه میرقصه 

بعدشم دوران اشنایی ک مردا همش ناز میخرن و جلب توجه میکنن و قول  عاشقانه میدن  بعدش  تو زندگی چ ادمای تو زردی از اب در میان 

این اقا از همین الان   داره سرت داد میژنه شک نکن باد ازدواج کتک کاری هم میکنه

🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید 🚫🚫🚫
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مشکل از خانمه که ازدرضعف وارد شده

من دیروز بی سر و صدا محل کار رو ترک کردم شبش بهم زنگ زد جواب ندادم و امروز هم نرفتم سرکار و خبری ازش نیس چن ساعت دیگه زنگ میزنه بهم شما باشی چه واکنشی نشون میدید ؟

2731
مقصر برادرش  نیست  مقصر خود  طرفه ک  عقلشو داده دست بقیه  از همین الان ببی ...

من دیروز بی سر و صدا محل کار رو ترک کردم شبش بهم زنگ زد جواب ندادم و امروز هم نرفتم سرکار و خبری ازش نیس چن ساعت دیگه زنگ میزنه بهم شما باشی چه واکنشی نشون میدید ؟از طرفی به کار نیاز دارم کسی رو ندارم پشتم باشه

عزیزن ببخشیدا انگار برادرش حق داره ،اخه یه ذره عزت نفس نداری اگه یه ذره عقلتو بکار بندازی میفهمی این ...

قربون دهنت ، بعضی از خانوما خودشون واسه خودشون ارزش قائل نیستن بعد انتظار دارن دیگران بهشون بها بدن همش میخواد کارای پسره رو توجیه که مثلا تقصیر داداششه ، خب بالاخره مهم اینه که حرف داداشش از شخصیت تو واسش مهمتره ، چهارسال دیگه میاد تایپیک میزنه شوهرم و خانوداش خیلی عذابم میدم به خاطر بچه نمیتونم برم چیکار کنم

تو بقیه روز ها باهم خیلی خوبیم اونا هم میبینن باهم خوبیم نمیتونن تحمل کنن مثلا برادرش دیده بود ک تو ...

اشباه از انتخاب خودته

مردی که به این راحتی تحت تاثیر دیگران قرار میگیره رو باید کنسل کرد یا درستش کرد که مورد شما ظاهرا درست بشو نیست

هنوز ازدواج نکردین تو اوج شور و شوق و هیجان تون رفتارش اینه بعد ازدواج فکر کردی بهتر میشه ؟

🎧━━━━━━●─────── ⇆ㅤ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤ↻️•فِكرایِ توْ سَرَم اَز هَنزفِريم پيچيدِه تَرَن...!
توفکر میکنی اسمون سوراخ شده همین یکی افتاده پایین  ازاین خرا زیاده

نه من همچین فکری نکردم ما یه سال باهم تو یه محیط بودیم ک تو یه سال خیلی پشت من بود و هوامو داشته بعد ک خواستگارم شد اوایل هم پیش خانوادش هوامو خیلی داشت الان برادرش شرایط رو جوری ساخته ک بهش روبدی تو محیط کار پرو میشه جدی باش اون سری به مشکل خورده بودیم بهم گفت اگه جدی نشم باهات با برادرم به مشکل می‌خوریم تو بحث کاری 

اشباه از انتخاب خودته مردی که به این راحتی تحت تاثیر دیگران قرار میگیره رو باید کنسل کرد یا درستش ک ...

انگاری تو محیط کار برادرش تو رو دروایسی گذاشته اینو جوری شرایط رو ساخته ک من دارم از سرم باز میکنم اشتباه میکنم چون باهاش رابطه دارم اینم مجبور میشه سرم داد بزنه که با برادرش به اختلاف نخوره

من دیروز بی سر و صدا محل کار رو ترک کردم شبش بهم زنگ زد جواب ندادم و امروز هم نرفتم سرکار و خبری ازش ...

ب نظرم بیخیال این مرد شو 

من خودم دارم جدا میشم چون درست تصمیم نگرفتم ولی بدون محرد باشی  بهتر از اینه طلاق گرفته باشی

قشنگ دو دو تا چهار تا کنی میفهمی 

الان جای اینکه ناز تورو بکشه  بوست کنه  ب خانوادش معرفی میکنه داد و بیداد میکنه  و بماند بچه ننه هم هست ک سریع ب حرف داداشش گوش میده 

معلوم نیست چقدر ب حرف مادرش دیگه گوش میده 

🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید 🚫🚫🚫
قربون دهنت ، بعضی از خانوما خودشون واسه خودشون ارزش قائل نیستن بعد انتظار دارن دیگران بهشون بها بدن ...

من دیروز بی سرو صدا محل کار رو ترک کردم بعد شبش بهم زنگ زد جواب ندادم امروز هم نرفتم سرکار می‌دونم به خاطر کار مجبور میشه بهم زنگ بزنه شما باشید چیکار میکنید که ارزش داشته باشید ؟

انگاری تو محیط کار برادرش تو رو دروایسی گذاشته اینو جوری شرایط رو ساخته ک من دارم از سرم باز میکنم ا ...

رابطه دارین ؟؟

اشتباه  نکن و الکی خودت رو قانع نکن  مرد ها اگه زنی رو دوست داشته باشن  مطمئن باش  ب خاطرش  جلوی  داداششون   حتی مادرشون هم وایمیسن 

باید بفهمی زیاد براش مهم نیستی

🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید 🚫🚫🚫
ب نظرم بیخیال این مرد شو  من خودم دارم جدا میشم چون درست تصمیم نگرفتم ولی بدون محرد باشی   ...

امروز بهم زنگ بزنه چیکار کنم ؟ کلا نرفتم سرکار از طرفی هم به پول نیاز دارم بیکار بشم میمونم

نه من همچین فکری نکردم ما یه سال باهم تو یه محیط بودیم ک تو یه سال خیلی پشت من بود و هوامو داشته بعد ...

بایدیادبگیره که احترام هرکی سرجای خودش اما شماهم باید خط قرمزتو تعین کنی وعزت نفس داشته باشی فکرنکنن اویزونی که هرکاری خاستن بکنن

منمشتعلعشقعلیمچهکنم 
رابطه دارین ؟؟ اشتباه  نکن و الکی خودت رو قانع نکن  مرد ها اگه زنی رو دوست داشته باشن &nb ...

منظوزم اینکه خواستگار رسمی اومده به خاطر کارش مجبور شدیم چن مدتی صبر کنیم