2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

داستان چی بوده الیوت

تو رباط کریمِ تهران، یه زنه به نام «سهیلا» به علت "دو شوهری" دستگیر شد. + این .... با جعل سند تونسته بود ازدواج دومش رو ثبت کنه و هیچ کدوم از شوهراش از اون یکی خبر نداشتن.

یکی تو فکر عشقه یکی تو فکر یاره ، یکی همیشه مست و یکی منم که تو نی نی سایت علاف و بیکاره
2731
تو رباط کریمِ تهران، یه زنه به نام «سهیلا» به علت "دو شوهری" دستگیر شد. + این .... با جعل سند تونسته ...

دهنششششش

اخر چی کردنننن

کدومو طلاق دادننن

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه حمله نکنید هرکی یه نظری داره مجبور نیستید ک با نظرات من زندگی کنید😶‍🌫️😮‍💨متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️
کلثوم کیه؟ چرااینقد از دنیا و خبراش عقبم😩

دروووغ نگوووو یعنی کلثوم اکبری هستمه نمیشناسی

همون پیرزن شمالی که صیغه میشده بدبختارو خوب که کام میگرفه ازشون با حوله خفه میکرده😆😆

بی حس شدگان را چه غم از خنجر بعدی🕊🥀
سنگسار که خیلی وقته جمع شده  تو گوگل سرچ گردم گفته غیابی از شوهر اول جدا شده ولی شوهره درجريان ...

بله خیلی وقته سنگسار به اعدام بدل شده

نه طلاق نگرفته یعنی صحنه سازی کرده برا طلاق ،یعنی جوری وانمود کرده ک انگار شوهرش ترکش کرده و طلاق غیابی گرفته چون لو رفته ک اینا صحنه سازی بوده پس طلاقش هم باطله

ایشالا که یه مجازات سنگین بهش بدن

همینقدر ک خیانت و کلاهبرداری برا مرد بده برا زن هم بده

ممنونم با ورزش و کالری شماری

مرسی 

تو چند ماه؟ و اینکه روزانه چند کالری مصرف میکردین

به نام زندگانی حرامم شد جوانی:)                                  هر کسی برای رسیدنم به رشته مورد علاقم تو کنکور آیة‌الکرسی خوند 
2706