2733
2734
عنوان

چقدر دانشجو ها پزشکی ادا دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 11144 بازدید | 292 پست
چرا فیزیو نه؟؟؟

سوال پرسیدم عزیزم

میخواستم ببینم با این رتبه پزشکی هم قبول میشدن یا نه

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.

منم پزشک نیستم ولی زشته بخدا معلومه زورت گرفته 

والا پزشکان هم خیلی مشکلات دارن کارشون زیاده پر استرسه الانم درآمد مثل قدیم نداره اصلا رشته ی بدیه اصلا جای حسودی نداره 

جامعه به همه رشته ها نیاز داره رو اعتماد به نفست کار کن انشاله به روزی برسه تو هم به رشته ات افتخار کنی 

البته شاید تقصیر خانواده هاست که وقتی بچه قبول نمیشه رشته های بالاتر خفت و خواری بهش میدن نتیجه اش میشه حقارت حسودی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه ما نمیگیم رشته ما حسادت داره ،   چون اینقدر سختی و زحمت داره و اینقدر مشغله داری ...

نه جانم من اصلا خون ببینم پس میفتم به روحیاتم نمیخوره

ولی خوب ، باعث شدین قدردان همکلاسی ها خودم باشم❤️

ایشالا موفق باشین و کمتر ادایی باشین

2742
منم پزشک نیستم ولی زشته بخدا معلومه زورت گرفته  والا پزشکان هم خیلی مشکلات دارن کارشون زیاده پ ...

عزیزم من یکی از دوستانم رتبه ۲ کنکور ریاضی بود

الانم امریکا با نتفلیکس همکاری داره

چرا من نیومدم به بچه ها شریف یا دانشجو های آی تی حرفی بزنم!؟

چون دقیقا درس شون میخونن وسر کل مخلوقات خدا منت نمیذارن

بعدم برای منی که به مهاجرت فکر میکردم انتخاب خوبی نبود.

نه جانم من اصلا خون ببینم پس میفتم به روحیاتم نمیخوره ولی خوب ، باعث شدین قدردان همکلاسی ها خودم با ...

خب خداروشکر عزیزم 

والا ما ادعایی نداریم 

ادم خوب و بد هم تو همه ی رشته ها پیدا میشه

ولی وقتی توی سایت عمومی میاد از یه قشر بد میگی و جمع میبندی 

بپذیر که رفتارت درست نیست و  گارد میگیرن مقابلت..

امید وارم شماهم موفق باشی و بعد مهاجرت بهترین اتفاقا سر راهت قرار بگیره   

پیش خودت تو خلوت خودت فکر کن واقعا مهاجرت میکنی یا حالا چون کم نیاری گفتی  ما که بخیل نیستیم ولی از خلوت خودت استفاده کن تصمیم های خوبی برای زندگیت بگیر به بقیه کاری نداشته باش حتی اگه کلاس بزارن والا برای منو تو نمیزارن اونم یه حس درونی هست اگر به توانایی خودت و سوادت تو رشته ات باور داری پزشک و استاد و ... اصلا به چشمت نمیاد و کلاس گذاشتنشونو نمیبینی 

2740
پیش خودت تو خلوت خودت فکر کن واقعا مهاجرت میکنی یا حالا چون کم نیاری گفتی  ما که بخیل نیستیم ول ...

عزیزم من حتی پارتنر و یارمم ایران نیست 😭

بعدم اهداف آدما متفاوته

من با تمام احترام انتخابم این رشته نبوده و نیست

پس انقدر نگین چون گفتی بالا چشممون ابرو ، به ما حسودیتون شده

من اصلا سبک زندگی شون درس های سنگین شون و شیفت دادن هاشون هیچ کدوم با ایده آل های شخصی ام همخوانی نداره

رها کن دیگه

همین که حرفی میزنیم میگین شماها نتونستین پزشک بشین پس ما خوبیم شماها هیچی نیستن ما ها موفق هستیم و…

آزار دهنده است طرز فکر تون

قبول داری دانشجوهای پزشکی بیشتراینجورین 😐

هیچ ربطی نداره . پزشک داریم خاکی که اصلا باورت نمیشه زن دیپلمه هم داریم که برای  یه خانم دکتر چشم نازک میکنه . . همه جا خوب و بد هست . این تصور بقیه زشته های پیراپزشکی بود که همه  بچه های پزشکی مغرور ترن همیشه

2706