2752
2734
عنوان

چقدر دانشجو ها پزشکی ادا دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 11172 بازدید | 292 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من حتی از لازمه قبولی تو پزشکی این اخلاقم ندارم😂😂😂رشتم هرچیم باشه زود با همه دوست میشم ببینم یکیم تنها نشسته میارمش تو جمع

از پزشک شدن فقط زشت بودن قبل کنکورو دارم😐

شب غم انگیز تو نیز بگذرد.    اما در این میان دلی ز دست میرود
2731

چون ایران پزشک پروره ...مردم یک دید دیکه ایی دارن واسه همین اینایییم چزشکی مییخونن یجورایی غرور میگیرتشون.حالا خبری ام نیستا الان خیلیا بیکارن یا از درامدشون مینالن.مادر و زن خوبی ام نمیتونن باشن معمولا

از هر قشری که خودشون رو برتر و بالاتر بدونن متنفرم  همه برابرن ولی پزشکا بیشتر از هر قشری ادا ...

حقارت شون نشون میدن

درامد هاشونم که افتضاح پایینه

روان ها شونم داغونه

اصلا فازشون نمیفهمم

اینا دانشگاه هستن فکر میکنن چیز خاصین وقتی دانشگاه تموم شد رفتن تو جامعه دیدن کسی واسشون نری......&n ...

عزیزم شما یه پزشک عمومی معمولی هم بشی تو این جامعه مطب داشته باشی کسی واست نمیرینه؟😂این حرفو نزن این رشته فرق میکنه 

کاش به این حد از شعور برسیم که یاد بگیریم جمع نبندیم همه افراد رو باهم 

عزیز اکثریت میگن خب وقتی طرف میگه همه ما میدونیم ۹۰درصد اونجوری باشن بقیه نیستن اکثریت منظوره

شب غم انگیز تو نیز بگذرد.    اما در این میان دلی ز دست میرود
اینا دانشگاه هستن فکر میکنن چیز خاصین وقتی دانشگاه تموم شد رفتن تو جامعه دیدن کسی واسشون نری......&n ...

اتفافا خیلی تو جامعه بهشون اهمیت میدن کی گفته نریده براشون؟