2733
2734

سلام بچه ها روزتون بخیر  من جایی که کار میکنم بخش خصوصی هست ولی حقوق و مزایام خیلی خوبه (از جاهای دولتی بهتر) یه همکار دارم میتونم قسم بخورم رو اعصاب ترین موجود جهانه حالت عادی که حرف میزنه انگار دعوا داره تن صدا بلند لحن طلبکارانه (41 سالشه و مجرده خانومه) واقعا از وقتی اومدم اینجا اعصابم خیلی ضعیف شده مسئولیت کارمم سنگینه ینی ترکیب یه همکار خیلی بد و مسئولیت کارام بعضی وقتا حس متلاشی شدن بهم میده بچه ام ندارم و میدونم اگر بذارم باردار شم این همکار با این اخلاقای مزخرفش خیلی استرس بهم وارد میکنه از یه طرف کارم جوریه 3 ماه رو ویبره هستم از فشار کار بقیه ایام سال کارام حجم زیادی نداره و روتین تره و خب راحت تر میتونم با همکارم کنار بیام  خونه داریم ماشین هم داریم البته تا دو سال دیگه قسط سنگین داریم درامد شوهرم خیلی بالا نیست حدودا 13 تا 15 هست یه دل میگم یکی دو سال دیگه تحملش کنم وضعیت مالیمون بهتر شه بعد اقدام کنم که اگر اذیتم کرد بتونم قید کارم رو بزنم بیام بیرون بچمم که یکم بزرگتر شد میرم کار پاره وقت انجام میدم در حدی که یه اب باریکه تو زندگیم باشه یه دل میگم باهاش کنار بیام تا جایی که میشه سال بعد هم اقدام کنم (یک ساله عروسی کردم) تا سنم بالاتر نرفته و بارداری سخت تر نشده هرجور شده با این وحشی هم کنار بیام ولی کارمو از دست ندم یه دل میگم چی مهم تر از ارامش منه کار کنم که چی منی که ساعت 7 صب پامیشم میرم سرکار در بهترین حالت 5 عصر خونه هستم توقعم رو بیارم پایین تر ولی با ارامش بیشتر به خدا موندم چیکار کنم با این همکارم رفتارمم بااش خوبه بعد این سمتش از من بالاتره و قدیمی تره و مدیرعاملمون خیلی خیلیییییییییی هواشو داره اینم تا یه چیزی میشه سریع میره زیراب منو پیش مدیرعامل میزنه حالا اون بنده خدا چیزی به من نمیگه من واقعا توش موندم چیکار کنم به یه زندگی معمولی بسنده کنم و دستم جلو شوهرم دراز باشه یا کارمو با همه سختیاش نگه دارم ولی تو رفاه مالی بیشتری باشیم خودم و خانوادم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اگه پولش خوبه یه مدتم تحمل کن پس انداز کن برا روزایی که قراره بیکار باشی

فقط 27 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️

خییییلی طولانی بود... ولی بنظرم نگاهش نکن ارتباط نگیر اصلا سلامم نکن... فکر کن نیستش ندیدی... برو سر میزت بشین کاراتو بکن و اصلا به هیچ چیز دیگه اهمیت نده. 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥