2737
2734
عنوان

لطفا تماشاچی نباشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 27159 بازدید | 2153 پست
تو در آخر الزمان،می دانی می توانی که باشی؟ نرگس حیدریان صفحات انتظار را در کلام امنای خداوند ورق م ...

چقدر قشنگ بود💚

🌼 الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم 🌼 ‌ لطفا آقایون لایک نکنن یا تو تاپیک هام پست نذارن 

سلام امام زمانم 

اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل الفرجهم 

سلام عزیزم ممنون ازدعوتتون. به نیتتون 10مرتبه صلوات میفرستم هدیه به اااقاااجاانم 

اللهم عجل الولیک الفرج 

🍀به خاطر { زن بودن } به خودتون افتخار کنید👌🍁        🍀شما « ریشه خانواده» و« اساس جامعه »هستید.. 💫💟       من به عنوان متخصص در زمینه👈بیماری های زنان و مامایی🤰🌱   بهتون کمک میکنم سالم زندگی کنید.♂️♀️         
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یک ذکر ساده برای توسل به امام زمان💚

🌺 امام زمان علیه السلام در تشرف همسر آقای خداکرم زارع ضمن شفای بیماری صعب العلاج ایشان به او فرمودند :

(در زندگی ) هر کجا درمانده شدی بگو:

✨️« یا صاحب الزمان!»✨️

📚 شیفتگان حضرت مهدی ج ۲ ص ۳۳۸

🌼 الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم 🌼 ‌ لطفا آقایون لایک نکنن یا تو تاپیک هام پست نذارن 

همیشه می‌گفت:

اگر که می‌خوای سرباز امام‌ زمان(عج) باشی باید توانایی های

خودت رو خیلی بالا ببری، 

شیعه باید همه فن حریف باشه 

و از همه چی سر در بیاره!

🌷 شهید محمدرضا دهقان امیری 🌷

2731
بسم الله الرحمن الرحیم  سلام دوست مهدوی قشنگم 😙 توی لحظه لحظه ی زندگیمون حواسمون باشه یه ...

خدایاشکرت

🌱🤍

انشاالله درهای رحمت الهی برای همه گشوده شه💚🍯

میکاپ کنمم دافن💐آرایشو پاک کنمم دافم.                    گلهای بهاری خود ب خود شکوفا میشوند و دیداری دوباره درراه است

وجود مبارک امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) مانع از نزول بلا🌱

🌺 جبرئیل مکرر به محضر نبی اکرم می آمد که رسول الله صلی الله علیه و آله اجازه دهد کوهها را بر این مردم مسلط کند تا همه را نابود نماید. 

مَلَک موکّل آب آمد و گفت: 

🔸«یا رسول الله! اجازه بده» 

حضرت اجازه ندادند و به ملک موکل باد هم اجازه ندادند. حضرت حق فرمود به سبب احترام و علاقه و محبتی که به شما دارم، امتت را عذاب نمیکنم. 

بعد از پیغمبر صلی الله علیه و آله، 

امیرالمؤمنین علیه السلام که نفس پیغمبر است به دلیل آیه «انفسنا»؛( سوره آل عمران: 61.) 

بعد، حضرت امام حسن علیه السلام که نفس امیرالمؤمنین علیه السلام است؛ 

بعد، امام حسین علیه السلام، 

یکی یکی تا اکنون که زمان غیبت کبرا است و حضرت بقیة الله مانع از نزول عذاب است.

🌺 چه فایده ای بیشتر از این میخواهید؟ 

این بی بند و باری حاکم در تمام دنیا را میبینید که به مملکت امام زمان هم سرایت کرده است؛ 

لکن به احترام امام زمان، عذاب بر ما نازل نمیشود.

🔸یکی از نفع های امام زمان، عدم نزول بلا است؛ 

با اینکه همه ما استحقاق نزول عذاب را داریم. 

چه نفعی از این بالاتر؟

🖋آیت الله ناصری دولت آبادی

اوصاف منتظر🌱

اخلاص💕

داشـتن نیت پـاك و خالص و خـدایی در همه کارها، 

انسان را به خـدا نزدیک میکنـد و عمل مورد قبول درگاه خـدا قرار می گیرد . 

چه درجهاد و مبارزه،

چه در عبادت و نماز،

چه در انفاق و احسان،

چه در خـدمت به مردم و دسـتگیري از فقرا، 

آنچه به  عمل انسان ارزش میدهد، «اخلاص» است💚

مهدویت‌ در‌ قرآن🌿

🌺آیه‌ای از سوره نساء:

📖وَمَنْ يُطِعِ اللَّهَ وَالرَّسُولَ فَأُولَٰئِكَ مَعَ الَّذِينَ أَنْعَمَ اللَّهُ عَلَيْهِمْ مِنَ النَّبِيِّينَ وَالصِّدِّيقِينَ وَالشُّهَدَاءِ وَالصَّالِحِينَ ۚ وَحَسُنَ أُولَٰئِكَ رَفِيقًا*۱

و کسیکه خدا و پیامبر را اطاعت کند(در روز رستاخیز) همنشین کسانی خواهد بود که خدا، نعمت خود را برآنان تمام کرده از پیامبران و صدیقان و شهدا و صالحان و آنها رفیقهای خوبی هستند!

🌷 زراره از امام باقر علیه السلام روایت کرده که حضرت در تفسیر این آیه فرمودند:

«در این آیه، النّبیّین، رسول خدا است؛ 

وصدّیقین، علی بن ابی طالب است؛ 

و شهداء حسن و حسین اند؛ 

و صالحین ائمه معصومین هستند؛ 

و حَسُنَ اولئک رفیقا(رفیق خوب)، قائم آل محمّد است.*۲

📚 ۱. آیه ۶۹ سوره نساء

۲. الزام‌ الناصب ج۱ص۵۷

2738

مولا‌ جانم💚

🌱 ای قبله‌ی نمازگزارانِ آسمان

هجر تو کرده قامتِ اسلام را کمان...

🌱 خورشید تابه کی به پس ابرها نهان

عجِّل علی ظهورکَ ياصاحب الزمان...

تعجیل در فرج مولایمان صلوات🌿

شبتون‌مهدوی🌙

💚 السَّلامُ علیڪَ یا بقیَّةَ اللهِ یا اباصالحَ المهدی 

یا خلیفةَالرَّحمنُ و یا شریڪَ القرآن یا امامَ الاِنسِ والجانِّ سیِّدے و مولایَ ! الاَمان الاَمان..

تعجیل در فرج آقاصاحب الزمان‌ صلوات🌿

#اللھم‌عجل‌ݪوݪیڪ‌اݪفࢪج‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ 🌱

به نیت امام زمان (عج)

ختم قرآن داریم 

ممنون میشم شرکت کنید ✨❤️

ان شاالله حاجت روا بشین🤲✨❤️

اگر من رو توی یه تاپیک دیدی قضاوتم نکن😂من نسبت به موضوع اون تاپیک رفتار میکنم😂 
2706