2737
2739

من خیلی وقته این اخلاقمو گذاشته بودم کنار داشتم کنار میومدم با این قضیه که چاره ای نیس منم خانوادم این مدلیه نمیشه تغییر داد

ولی خب آدم بعضی وقتا کم میاره

۱۸ سالمه بعد

باورتون میشه تاحالا با رفیقام بیرون نرفتم؟ یا مثلا تولدی دعوت کردن نذاشتن برم کلا نمیدونم چه حسیه بعد یا تنهایی بندرت و با محدودیت زیاد رفتم بیرون همین رفتاراشون باعث شده بشدت استرسی بشم حالم بد میشه وقتی جایی تنهام

یبار از مامانم پرسیدم چرا نمیزارین جایی برم گف بیرون پر گرگه فک نکنی نمیدونم توهم برا همون گرگا اینهمه اصرار میکنی🥲

اینکه این حرفو از مامان خودم بشنوم خیلی درد داشت مگه من چیکار کردم که این حرفا رو شنیدم

یا مثلا تاحالا آرایشی نکردم مثلا رفیقامو میبینم با ارایش چقد خوشگل میشن ولی من تاحالا خودمو با ارایش ندیدم نمیدونم چه شکلی میشم حتی بعضی وقتا بخاطر دل خودم تو خونه یه رژ لب میزنم مامانم انقد بد نگام میکنه که خجالت میکشم پاک میکنم🤦🏼‍♀️

سر همین مسائل کوچیک عقده دارم باعث شدن اعتماد بنفسمو از دست بدم

بعضی وقتا میگم بیخیال رو پیشرفتت تمرکز کن یروزی توهم تجربه میکنی از طرفی رفیقامو میبینم حسرت میخورم

واقعا کی تموم میشه این دوران منم دلخوشی میخواممم🥲💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم یه جوری تعریف کردی انگار اتفاق عجیبیه 😅

خیلی از دخترای ایرانی تو این شرایطن از جمله خودم

۲۳ سالمه کلا یه رژ دارم‌ 😂 اونم کم رنگ کسی نفهمه😂😂

بیخیال بابا خیلی سخت گیری به خدا که به خاطر این جور چیزا اعتماد به نفست کم میشه 

قوی باش 

وگرنه با این روحیه تو اجتماع دووم‌نمیاری

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک:اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه./ هشتم: اسم دختر: ترنم، بهار، دُرین، دلارام، تیارا، تارا، نفیسه، ارام. اسم پسر: نریمان، شروین، دانیال، بنیامین، کارن، عماد، نوید. / 

دقیقا منم مثل تو بودم.خیلی پشیمونم به حرفشون گوش کردم .

ولی رفتم دانشگا تلافی دراووردما.با پسر دوس میشدم میرففتیپ دور دور خوش گزرونی .عقده ای شدم واقعیتش هموز خیلی کارا مکردم.متاسفانه پول ندارم الان 

من هم بدتر از تو بودم خیلی محدودیت داشتم رو پیشرفتم تمرکز کردم و الان خدارشکر مشکل حل شده فک کن بابای من نمیذاشت پامو از در خونه اونور تر بزارم اما وقتی فهمید با نامزدم دوست هستم هیچی نگفت و میدونست میرم باهاش بیرون بم میگف خوش بگذره! البته با طعنه و تیکه  پس عزیزم رو پیشرفتت تمرکز کن پدرتم تااون موقع اپدیت میشه

2740

برای تغییر زندگیت باید از یه جایی شروع کنی 

کم کم قدم بردار 

نمیشه بهت بگم از فردا برو موهاتو رنگ کن و رژلب قرمز گوجه ای بزن؛نه

ولی از همین فردا سعی کن بیشتر به خودت برسی 

از برق لب شروع کن تا برسه به رژلب های جیغ

برای بیرون رفتن از بیرون رفتن با خواهر و دختر خاله و دختر عمه و ..شروع کن و خیلی زود برگرد که اعتماد شون جلب بشه بعد با دوستات برو 

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
چجوری مشکلی نداشت با رلت برییی؟ چن سالت بود اون موقع

منم ی مادرم و دخترم ۴ونیم سالشه حس مادرتو درک کردم البته بابت حرفش ب هیچ وجه موافق نیستم نباید میگفت اما خب نگرانه منم بودم دخترمو نمیزاشتم بره تولد مگه مطمعن باشم فضا سالمه

الان وضعیت بیرون خیلی  خرابه ادم میبینه میشنوه اونا مواظبتن دختر خوب ب تحصیل وپیشرفت فکرکن همه بوقتش انفاق میوفته دورهمی ارایش و خوش گذرونی و...

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
2706