2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

والا ما درامدمون تقریبا ۲۰ تومن بدون اجاره و ماشین داریم خرج انچنانی  ندارن که متفادت باشه از ...

بدبختیم یکی دو تا نیس که خونم یه خواب است باید دو خوابش کنم چقدر می‌ره رو کرایه خونه 

فقط 24 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یوسف گم گشته باز آید به کنعان غم مخور      
انگار یه نفر نفرینت کرده خیلی سخته

نه آخه اگه غریبی نبودم خونه داشتم و وضع شوهرم بهتر بود باز بهتر بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
یه آشنایی دو قلو به دنیا آورده،  الان یک ساله که مادرش رفته خونه دخترش مونده برای کمک!

ما هم یکی داریم الان نزدیک ۴ سالشونه بعداز۶ ماهگی که پیش هم بودن مادرش یکی از بچها روبردخونشون وهی مدام درحال تعویض هستن.

تو رو خدا هر کی هر طور که دوسداره با دل پاکش برام دعا کنه طلاهام بهم برگردن 😭😭😭😭
یادش بخیر 😂😂تلویزیون نشون میداد خانم دوازده تا بچه همزمان به دنیا آورده  یعنی دوازده قلو تاز ...

یکی بود همین چند وقت پیش اندازه من و اینا 

۱۳ تا پچه قد و نیم داشت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با ماهی ۱۵ میشه چرخوندشون 

آره عزیزم خدا برکت میده به زندگیت چجورم 

من با ماهی ۵_۶تومن دارم خرج دوتا بچه و خونه میدم 

هرکسی پیجمو فالو کنه براش آیت الکرسی میخونم berkenail2023  هرکسی فالو کرد ریپلای کنه بخونم براش 💗🙏
2706