2733
2734
عنوان

خانوما همونم ک گفتم تو عقد حامله شدم تو رو خدا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 16161 بازدید | 567 پست

خوبه خیلی نگذشته الان یه ماهته یعنی یه ماه پیش پریودیت شروع شده ...یعنی تلاش کنی  هیچکس متوجه نمیشه سریع با شوهرت برنامه بچین برای زودتر عروسی گرفتن..تا نق زدن های مامانم فرار کنی ولی بگم‌چه جراتی داشتیا رابطه تو دوران عقد..اونم رعایت نکردی روزهای تخمک‌گذاری 😅🖐

خوبه خیلی نگذشته الان یه ماهته یعنی یه ماه پیش پریودیت شروع شده ...یعنی تلاش کنی  هیچکس متوجه ن ...

ینی بارداریم تو روز تخمک گزاری بوده؟؟ جرعت ک نه نداشتم طبیعی جلوگیری میکردیم راستش اصلا تو باغ نبودم فکر نمیکردم حامله بشم تنبلی تخمدان و هزارتا مریضی دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره من حتی جاریمم بچه دار نمیشده برادرشوهرم میخواسته روش زن بگیره حتی خواستگاری هم رفته بوده جاری هم ...

سقط نکنی که بدبخت میشی دور از جون 

فقط حیدر امیرالمومنین است 💚برا عاقبت بخیری خودت یه صلوات بفرس 🌸تو تاپیکای ختم وچله تگ م کنین 🌺
2731
جانم بگو

مامانم پاشو کرده تو یه کفش که الا و بلا باید سقط کنی با یه دکترم وقت گرفته گفته هفته دیگه بیارش برای سقط من سقط نمیخوام خودم و شوهرم بچمون و میخوایم الان نمیدونم چیکار کنم چطور مامانمو راضی کنم؟ خسته شدم از دستش

بیشتر کاربرا گفتن سقط نکن

2738

گناه که نکردی

اجازه نده مادرت برات تصمیم بگیره

گلم فقط خودت و شوهرت مهمین 

الکی خودتون رو اذیت نکن 

الان مگه هزار سال پیشه که این چیزا بد باشه؟

ول کن بابا خیلیا تو عقد حامله شدن 

اهمیت نده

یه جاهایی سکوت بهترین جوابِ ولی ای کاش میشد فریاد زد.....
گناه که نکردی اجازه نده مادرت برات تصمیم بگیره گلم فقط خودت و شوهرت مهمین  الکی خودتون رو اذ ...

خودم ک خجالت نمیکشم .. بعدا اگه خانواده خودم گفتن میگم تره حامله بودم به شما چه اگه هم خانواده شوهر گفتن (منظورم جاری و ادمای فضول خاندان شوهره) میگم شما خودتون چن سال دنبال دوا درمون بودین هنوزم گیرتون نیومده پس به من گیر ندید

به حرف نامزدت گوش کن....سرافکنده چیه....زن و شوهر بودین باردار شدی دیگه کی می خواد این حرفا تموم بشه....درسته زوده ولی به بقیه مربوط نیست خودت و شوهرت تصمیم بگیرین.

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  《برای با تو بودن از ازل تا ابد هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان عشق را بار ها و بار ها از آغاز تکرار کرد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////در انتظارِ دو تا دختر فسقل تو راهی//کل آب اقیانوس نمی تواند یک قایق را غرق کند،مگر آن که خود قایق سوراخ باشد!//
2706