2752
2734
عنوان

خانوما همونم ک گفتم تو عقد حامله شدم تو رو خدا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 16168 بازدید | 567 پست
عزیزم حرفات کاملا منطقیه .. انقدر با مامانم حرف زدم ک فعلا راضی شد ولی با دکتر پوستم ک قرص راکوتان ب ...

حتما نظر چندتا دکتر بگیر و اگر قراره سقط کنی با رضایت همسرت باشه و زودتر تا بچه بزرگتر نشده این کار را بکن... 

بسپار دست خدا و اصلا نگران نباش

انشالله هرچی به صلاحت هست بشه

دقیقا بعضی از ناهنجاریها تو سونو مشخص نیست، چندوقت پیش یکی تاپیک زده بود پسرم تک بیضه هست و خیلی ناراحت بود، گفت تو تموم آزمایش و سونو ها خوب بوده وقتی دنیا اومده متوجه شدن

واسه همین حتما چندتا دکتر با همسرت برو تا اونم مطمئن بشه

خدایا بی پناهم، گوشه آغوش خود جاکن مرا  شبهایی تو زندگیم بود که خیال میکردم زیر انبوه رنج متلاشی خوام شد، اما صبح شد....   مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه🤗🤗و خدا بند میزنه دلهایی را که هیچکس جز خودش از شکسته بودنشون خبر نداره🌹🌹🌹

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عزیزم حرفات کاملا منطقیه .. انقدر با مامانم حرف زدم ک فعلا راضی شد ولی با دکتر پوستم ک قرص راکوتان ب ...

پس پیش چند تا دکتر برو البته حتماً در حضور همسرتون . خدا بهترین ها رو برات رقم بزنه عزیزم 

خدایا کربلا رو میخوام من رو برسون به امام حسین جانم (دوستان هرکی امضام رو خوند برام صلوات بفرسته ممنونم 💚💚
2731
الان ۴ هفته ای تا ۶ هفته اگه قسط سقط داری انجام بده بخاطر اون قرص میگم بعدش دیگه قلبش تشکیل میشه تو ...

عزیز رفتم دوتا بهترین متخصص های شهرمون هردو گفتن فقط سقط😔

چه کردی اسی؟ ما رو بی خبر نذار 🙂

عزیزم رفتم دکتر متخصص زنان گفتن باید سقط کنی این قرص حتی باید یکسال از روش بگذره ولی تو دوتا حین بارداری خوردی الان تو خونته و به بچه اثر میزاره گفت باید سقط کنی

عزیزم رفتم دکتر متخصص زنان گفتن باید سقط کنی این قرص حتی باید یکسال از روش بگذره ولی تو دوتا حین بار ...

همسرت راضی شده دیگه؟؟

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶   ۷ خرداد روزی بود که تاریخ خیانتشو فهمیدم حتی روزی که منو به اجبار راضی کرد همو ببینیم اون تایم با یکی دیگه بوده روزی که تو پارک... نشستیم ازم قول گرفت تنهاش نذارم دیگه حرفی از تموم شدن نزنم با یکی دیگه بوده.تمام روزایی که من به این فکر میکردم اشتباهمو چجوری جبران کنم اون با یکی دیگه بوده💔🙂معلومه که سرگرم بوده دلتنگ نمیشه که برگرده
همسرت راضی شده دیگه؟؟

با همسرم رفتم دکتر اره همسرم گفت بچه معلول گناهه و یه عمر عذاب.. دکتر کلی حرف زد گفت صددرصد روی جنین اثر گذاشته .. همسرم دیگه چاره نداره کلی ناراحته میگه بچه اولمون بود😭😔

با همسرم رفتم دکتر اره همسرم گفت بچه معلول گناهه و یه عمر عذاب.. دکتر کلی حرف زد گفت صددرصد روی جنین ...

اشکال نداره عزیزم شما هنوزم اول زندگیتونه

انشالله بچه خوشگل و صالح و عاقبت بخیر نصیبتون میشه

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶   ۷ خرداد روزی بود که تاریخ خیانتشو فهمیدم حتی روزی که منو به اجبار راضی کرد همو ببینیم اون تایم با یکی دیگه بوده روزی که تو پارک... نشستیم ازم قول گرفت تنهاش نذارم دیگه حرفی از تموم شدن نزنم با یکی دیگه بوده.تمام روزایی که من به این فکر میکردم اشتباهمو چجوری جبران کنم اون با یکی دیگه بوده💔🙂معلومه که سرگرم بوده دلتنگ نمیشه که برگرده