2737
2734
عنوان

خانوما همونم ک گفتم تو عقد حامله شدم تو رو خدا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 16156 بازدید | 567 پست

اصلاااا به سقط فکر نکن

همسرت میتونه ازت شکایت کنه بدون رضایتش بچه رو سقط کردی

از طرفی هزار جور ممکنه بلاسرت بیاد بعدا به مشکل بخوری

وقتی خانوادش مشکل ندارن بیخیال شو

میخواستی یکسال دیگه باردار بشی،الان شدی

طرفم دوست پسرت نیست ک کسی چیزی بگه،شوهرته که مامانت میگه سرافکنده شدم

ی فامیل داشتیم ۱۵ سال پیش این شرایط رو داشت

تا همین الان هرکی بهش چیزی میگه،به ترکی میگه هرکی هرچی میگه بیاد فلان جای پسرمو بخوره😐😜😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم نگران نباش ب حرف همسرت گوش کن اون پدر بچس وقتی میخواد و اینکه چیزی ب عروسی نمونده ک مشخص نمیشه. . بزار هر کی هرچی میگه بگه تازه جدیدا کد شده اتفاقا تو اینستا با عروسی شوند جشن تعیین جنسیت میگیرن بابا

تا اینجاش که خُــ♡ــدا بوده از اینجا به بَعدشم خُــ♡ـــدا هَست✨️💜
2742

دخمل قشنگ من الان کنکوریه

با همین شرایط شما البته خانواده هامون به جز خواهرم بعد عروسی فهمیدم

الهی فداش شم دخترمه، سنگ صبورمه آجیمه، مامانمه زندگی بدونش معنی ندارد فک کن خودم سقطش می کردم با دست خودم دور از جونش می کشتمش اون وقت قیامت این حسا رو تجربه می کردم چه عذابی بالاتر از این بود جهنم یعنی همین

خواهر من با دستای خودت بچتو نکش

2740
من بعد عروسی  زود خودمون خواستیم بچه دار بشیم    اللن بچم۱۹ ماهشه  نه تنها مشکل ...

اره قشنگم بعضی ها هم اینطور نیستن مث شما

بعضی ها هم بعد ۵ ۶ سال میفهمن اشتباه کردن زود آوردن 

چون عاقبت کار جهان نیستی است/ انگار ک نیستی چو هستی خوش باش
بچه فقط مال من نیست باباشم حق داره تصمیم بگیره از سقط حس بدی دارم .. از اون طرفم مامانم میگه تا عروس ...

خب رنگ مو نزن آسمون به زمین میاد چند روز پیش رفتیم عروسی عروس موهاش مشکی بود شکمت هم بالا نمیاد 

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید. 
نه چه حرف الکی  حق هر جنین؟ جنینی ک مادر پدرش نون ندارن بخورن قراره بره سطل اشغالی؟ جنینی ک قر ...

اون مادروپدر غلط میکنن که بچه دار میشن

به خاطر عشق و حال شون حق ندارن یه انسان رو بکشن...

نه چه حرف الکی  حق هر جنین؟ جنینی ک مادر پدرش نون ندارن بخورن قراره بره سطل اشغالی؟ جنینی ک قر ...

حرفت درسته ولی برای کسی صدق میکنه ک شرایط نداره منم تا دیروز شرایط نداشتم نه خونم تکمیله نه جهازم ولی شوهرم گفت تا دوماه دیگه تکمیل میکنه و حتی تالار رزو کرده

2706