2733
2734
عنوان

خانوما همونم ک گفتم تو عقد حامله شدم تو رو خدا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 16168 بازدید | 567 پست

ب حرف مامانت گوش نده...

اولا بچه از شوهرته خدای نکرده از حرام نیس که اینطور میکنه 

دوما به خودت و شوهرت مربوطه 

سوما بعدا ک بدنیا اومد چنان عزیز میشه که

چهارم اگر سقط کنی خدای نکرده دچار ناباروری بشی چی....اصلا و ابدا

خدایا شکرت
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به حرف شوهرت و خانوادش گناه کع نکردی .شوهرته دوماه دیگم که عروسیته 

بچه فقط مال من نیست باباشم حق داره تصمیم بگیره از سقط حس بدی دارم .. از اون طرفم مامانم میگه تا عروسی نمیتونی رنگ مو بزنی.. شکمت میاد بالا.. بعد پنج ماه ک زاییدی من به مردم چی بگم

دوتا از دختر خاله هام توی عقد حامله شدن زود عروسی کردن چه اشکالی داره؟

یکی عین من توی حسرته مامانم شب و روزش شده گریه

یکی ام عین مامان شما

به حرفش نباش

اگه شوهرت خوبه بجه رو نگه دار و عروسی بگیر زودتر

2731

اون بچه گناه داره.با سقطش.اخرتت خراب می‌کنی....به حرف مادرت گوش نده.....بچه تو نگهدار...وقتی پدر مادرش هستن.به مادر بزرگش نمی‌رسه این حرفا....به شوهرتم بگو حرفهای مادرت اینطوری تنهات نمیزاره....

تا وقتی خدا هست،ریشه ی هیچ آرزویی خشک نمیشه

تو پست قبلیت گفتی دارویی مصرف میکنی که پزشک گفته باردار نشی این داروها معمولا باعث نقص در جنین میشن اولین کار برو پزشک زنان و اسم دارو بگو و معاینه و سونو انجام بده تا هفته بارداریت بالاتر نرفته 

عزیزم نظر پدر بچه از همه مهمتره !!

متوجه شدی ؟

دیگه نپرسیا 

دیگه بین دوراهی نباشیا 

مامانت حق داره ناراحت باشه باید احتیاط میکردید ولی حق نداره تصمیم به سقط بچه ی کسی بگیره

اصلا استرس نداشته باش سریع ازدواج کن برو سر خونه زندگیت 

به مادر شما ربط نداره بچه شما رو بکشه نامشروع که نیست شکر خدا پدر ومادر داره چهارهفته چیزی نیست چهارماه هم باشی معلوم نمیکنه زیر لباس عروس بعدهم میخوای یه سفر توپ برو جای عروسی امید خدا زندگیت شروع کن

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....

واااا عزیزم چرا سقط کنی چرا ابروتون بره بچه شوهرته حلاله دیگه زن عقدیشی اسمتون تو شناسنامه همدیگس از نظر شرعی قانونی شوهرته چه اشکالی داره آخه عروسیتونم که نزدیکه نمی‌فهمم واقعاً این طرز فکرای قدیمی رو هیچ جوره تو مغزم نمیره درک نمیکنم