2733
2734
عنوان

خانوما همونم ک گفتم تو عقد حامله شدم تو رو خدا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 16192 بازدید | 567 پست
همین هفته برو بندازش به نامزدت هم نگو  بعد یماه الکی با مادرت نقشه بکش ک بگن ضربه خوردی ا ...

با چه منطقی این حرف ها رو می زنین؟شاید زندگی این آدم بهم ریخت...شاید بعد از سقط نازا شد...با گناه آخرت قتل چه میکنین؟

میشه برای برآورده شدن حاجتم صلوات بفرستی؟خواسته ای دارم که هرچی سعی کردم بهش نرسیدم و تا مرز افسردگی رفتم اما ناامید نشدم و به لطف و رحمت الهی امیدوارم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اصلا حرف مامانتو گوش نکن حلال هم بودین گناه که نکردین دهن مردمم همیشه بازه ابروی مامانتم اصلا نمیره ...

اره خودمم دوس ندارم زندگیم خراب بشه شوهرم به این بچه دل بسته اگه بفهمه سقط کردم یا سقط شده مطمئنم یا طلاقم میده یا زن میگیره یا دیگه مثل قبل نمیشه

2731

بیخیال بابا تو که عروسیت نزدیکه چرا بچه رو بندازی 

من بچم یه ماه زودتر به دنیا اومد 

کی به کیه تهش میگی بچه زود به دنیا اومد و ماه اول باردار شدی...

اینو همیشه با خودت تکرار کن که تو هیچ کی نیستی که به خودت اجازه بدی به بقیه راحت توهین کنی... در کمال ادب نظرتو بگو اگه نمیتونی مودب باشی پس منو ریپ نزن... من مثل تو حوصله دعوا ندارم... من مثل تو عادت ندارم یقه مردمو واسه طرز فکرشون بگیرم😊

عزیزم دوماه دیگه عروسیته الانم شما به طور رسمی زن و شوهرید به کسی چه؟؟ عروسی یه جشن فرمالیتس فقط 

حالا اگه نگران حرف هایی هستی که فک میکنی یه سری جاهل قراره بزنن تا دوماه دیگه شکمت گرد میشه میتونی عروسی و جلو بندازی 

دقیقا خواهر شوهر من یکیو مسخره کرده بود که تو عقد حامله شد چند روز پیشا داشت گریه میکرد میگفت کاش م ...

دقیقا بخدا منممممم

هرزگاهی بشوهرم میگم فلانی توعقد حامله شده ‌میگه بهترین کاروکرده

اصلا مادر من هیچی حالیش نیست بعد انتظار داره من مثل دوست باهاش باشم

عزیزم فقط اینو به مادرت بگو که اگه بچه رو سقط کنید شوهرت هم از شما و هم از مادرت می‌تونه شکایت کنه. اون موقع میری پزشک قانونی و دلیل سقطت معلوم بشه قانون دیگه به این راحتی ها ولت نمیکنه 

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️
زنده بودن و زندگی کردن هم حق هر جنین هست

نه چه حرف الکی 

حق هر جنین؟ جنینی ک مادر پدرش نون ندارن بخورن قراره بره سطل اشغالی؟ جنینی ک قراره بین معتادا بار بیاد؟ کی گفته زنده موندن حق هر جنینی؟ 

چون عاقبت کار جهان نیستی است/ انگار ک نیستی چو هستی خوش باش
همسرم میگه بهترین عروسیو میگیرم برات.. خونه و جهازم هم تکمیل ..  ولی همسرم مرد خوبیه گاهی وقتا ...

مردم زیاد حرف میزنن 

حرف خدا مهمه یا حرف مردم؟

جرم نکردی که عزیزم توی عقد از همسرت باردار شدی

وقتی شرایطت هم خوبه چرا باید بچه تو سقط کنی اخه؟

بخاطر رنگ مو ؟

بنظرت منطقیه؟

اتفاقا خداروشکر کن اول زندگی همه چیز رو باهم خدا بهت داده🥰

که شب شراب نیرزد به بامداد خمار☘️
نگه دار گلم هدیه ای ک خدا انقد قشنگ و بی منت بهت داده رو چرا نخوایی...تا دوماه دیگه هم شکمت نشون نمی ...

الان هفته چهارمم ینی تا ۱۳..۱۴ تیر معلوم نمیشه شکمم؟؟ بعد تاریخ زایمان زد ۳ دی جور درمیاد؟

2706