2733
2739

نمیدونم چیکارش کنم،انقدر مشکل داره اصلا نمیدونم برا کدومش ببرمش دکتر یا راونشناس دیگه درمانده شدم چندماهیه لکنتم گرفته دیگه کلا دوست ندارم برم حایی بخاطر لکنت وبهانه گیریاش

قطعا بايد بيري ويزيت

همزماني لكنت و وابستگي

يك چيزي هست

ك اونم ترس و اضطرابه

منشاش رو پيدا كن

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

[QUOTE=337146634]چرا یهو لکنت گرفت؟از چیزی ترسیده یا دعوا کردی؟[/Qبرنامه کودک ترسناک دید کمی گیر داشت اما نه زیاد جوریکه عقلم نرسید لکنته بعدش رفتیم خونه اقوام یه عروسک جن دید دیگه روز بعد لال شد کارم هرروز گریه و زاری شد دلیل این همه اخلاقاشم اینه لکنت داشت هیچی بهش نگفتیم بعد مدتی خوب شد دوباره بد شده کلا یه روز خوبه یه روز بد

قطعا بايد بيري ويزيت همزماني لكنت و وابستگي يك چيزي هست ك اونم ترس و اضطرابه منشاش رو پيدا كن

لکنتش از برنامه کودکی ترسید وابستگیشم اینه یبار عموش بردش کوه اونجا این کمی ناارام بوده اونم دعواش کرده ازاون روز وابستم شده

بچرو جایی نزاشتی اذیتش کن چن ماه پیش؟ دقت کن و درست فکر کن منظور هرررجاییه ک شما نبودی و پیش هرکسی ب ...

لکنتش از ترس یه برنانه کودگ بود وابستگیشم بخاطر این بود عموش بردش بیرون اونجا دعواش کرده بود البته اینم بگم همیشه باعموش میدفت پارک و بازی واینا واصلا منم یادش نبود بعد اون جریان دیگه بااونم نمیره با وجود علاقه زیادش به عموش

[QUOTE=337146634]چرا یهو لکنت گرفت؟از چیزی ترسیده یا دعوا کردی؟[/Qبرنامه کودک ترسناک دید کمی گیر داش ...

عزیزدلم طفلی.حتما پیش روانشناس برو.نزار زیاد طول بکشه زودتر درمان کن و اینکه این مدت حوصلتو بیشتر کن نازشو بکش دعواش نکن .بزار ارامش داشته باشه انشالله ک بهتر میشه

2740
لکنتش از ترس یه برنانه کودگ بود وابستگیشم بخاطر این بود عموش بردش بیرون اونجا دعواش کرده بود البته ا ...

عموش یکم دعواش نکرده خیلی دعواش کرده بچرو ترسونده بچه ای ک لکنت داره شیطون و بهونه گیره نده دست کسی 

عزیزدلم طفلی.حتما پیش روانشناس برو.نزار زیاد طول بکشه زودتر درمان کن و اینکه این مدت حوصلتو بیشتر کن ...

ممنونم عزیزم باور کن ضعف اعصاب گرفتم،خیلی بدقلق شده پسرعموش طبقه پایین ماست وقتی میادخونمون بخواد بره پایین این شیون و زاری که باید نره امشبم رفتیم تولدش موقع برگشتن همین گریه و زاری دیگه خودمم گریم گرفت از حرص

عموش یکم دعواش نکرده خیلی دعواش کرده بچرو ترسونده بچه ای ک لکنت داره شیطون و بهونه گیره نده دست کسی& ...

همیشه میبردش چه میدونستم اینکارو لاهاش میکنه بخدا یبار دادم جایه دور برد اونم به اصرار خودش همیشه خدا پسر برادرشوهرمد میبره پارک و گشت و گذارو خرید و هزار کوفت و زهرمار یبار این بدبخت رو برد اینجور شد 

همیشه میبردش چه میدونستم اینکارو لاهاش میکنه بخدا یبار دادم جایه دور برد اونم به اصرار خودش همیشه خد ...

بخاطر نزدیکیت ب خانواده شوهرته

کاش یکم از اون فضا دورش کنی

خودت ببرش گردش و بیزون

اونا ک میاد بهشون تذکر بده یساعتی خاصی بیان و بعدم‌برن الکی بگو دکتر بردمش اون گفته

بعدم ب گریه اش توجه نکن و بگو این قانونشه و نمیشه برای همه چی گریه کنی کم کم درست میشه

یکم صبوری میخواد

بخاطر نزدیکیت ب خانواده شوهرته کاش یکم از اون فضا دورش کنی خودت ببرش گردش و بیزون اونا ک میاد بهش ...

دیگه خیلی ازشون دور شدم بخاطر پسرم،خیلی خودمم غمگینم،خدابهم صبر بده

دیگه خیلی ازشون دور شدم بخاطر پسرم،خیلی خودمم غمگینم،خدابهم صبر بده

نباید نا امید بشی

ببین چیزی ک من از پسر بچه ها فهمیدم اینه ک مادراشون براشون خیلیییییی مهمه خیلی بیشتر از دختر بچه های بابایی

لطفااااا کلی باهاش بازی کن

بهش شعر یاد بده باهاش بگو بخند سر به سرش نزار

ببرش بیرون 

یجوری باش مشتاق باشه جایی میرین برگردین خونه

مداد رنگی بگیر رنگارو یادش بده

ساختنی بگیر

دعواش نکن داد نزن

مثلا خراب کاری کرد بگو مامان ناراحت شده دیگه حوصله بازی نداره

لکنتش از برنامه کودکی ترسید وابستگیشم اینه یبار عموش بردش کوه اونجا این کمی ناارام بوده اونم دعواش ک ...

بنظرم هرچی هم باشه بعد چن وقت درست میشه 

دلیل وابستگیش باید حل بشه 

شاید زیاد از حد پیشش هستی و بهش زیادی اهمیت میدی 

ممکنه لوس شده باشه

2706