2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

گشتم نبود نگرد نیست فقط اذیت میشی من ۵۰ سالمه خیلی خیلی چله کاغذ و ... گرفتم دروغ و الکی باعث میشه از خدا دور بشی و اعتقادات و داغون میکنه به جای سعی کن فکر تو مشغول چیز دیگه ای بکنی ورزش کاری ....

به نظر من بهترین و کارسازترین کار توکل به خداست تا خودش کارها رو همون جور که می‌دونه سر و سامون بده.

من هرررچی نذر بود دعا بود انجام دادم برای حاجتم، ولی برآورده نشد🥲🥲یعنی قسمت بوده؟ خیلی دلگیرم

من هرررچی نذر بود دعا بود انجام دادم برای حاجتم، ولی برآورده نشد🥲🥲یعنی قسمت بوده؟ خیلی دلگیرم

توکل کنید خودش بهترین‌ها رو کنار میذاره

و خدایی دارم که در این نزدیکی است.

شما خودت جواب گرفتی؟

ام البنین دخیلم، درمانده و ذلیلم تا ندهی مرادم، دست از تو برندارم       کاربری جدید نیستم کاربری قبلیم ترکید . هیچ وقت حلال نمیکنم اون شخص که منو بخاطر اینکه حاجت نگرفت تهمت زد ترکوند هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت. عاشقتونم  . بابام به رحمت خدا رفته. کاش زنده بود. لطفا برای ازدواجم دعا کن

ببین هیییچ دعا و چله ای نیست که بگی تضمینی و صد در صد برای همه تو این دنیا حاجت میده، ممکنه یکی با چهل روز حدیث کسا حاجت بگیره ولی من این دعا رو بخونم و حاجت نگیرم چون 

برا حاجت گرفتن از طریق دعا و چله باید حتما یکسری شرایطی هم در کنارش رعایت بشه که کمک می‌کنه به برآورده شدن حاجت 

ولی چیزی که صد در صدی هست اینه که اگر هر حاجتی رو تو این دنیا نگیری بهترش رو اون دنیا بهت میدن 

هموطن عزیزم سلام. تمسخر، توهین، فحاشی در هر شکلی؛ گفتاری، نوشتاری، ایموجی، استیکر، هشتک و...، فقط نشان دهنده ذهن، زبان و فرهنگ خالی از منطق و استدلال قوی و نبود دلایل معتبر و مدارک درست هست. عزیزانم، لجبازی، کنایه زدن و برچسب زدن به دیگران هیچ افتخاری نداره. با هم مهربان باشیم، انرژی مثبت و امید به هم هدیه کنیم.

برای منم پیش اومده 

گفتم یا من از ته دل انجام ندادم، یا باید براش بیشتر صبر کنم و عجول نباشم یا هم خب قسمت نبوده 

ولی یکسری کارها و رفتارها هم هست که مانع اجابت دعا هستند

هموطن عزیزم سلام. تمسخر، توهین، فحاشی در هر شکلی؛ گفتاری، نوشتاری، ایموجی، استیکر، هشتک و...، فقط نشان دهنده ذهن، زبان و فرهنگ خالی از منطق و استدلال قوی و نبود دلایل معتبر و مدارک درست هست. عزیزانم، لجبازی، کنایه زدن و برچسب زدن به دیگران هیچ افتخاری نداره. با هم مهربان باشیم، انرژی مثبت و امید به هم هدیه کنیم.
ببین هیییچ دعا و چله ای نیست که بگی تضمینی و صد در صد برای همه تو این دنیا حاجت میده، ممکنه یکی با چ ...

میخام اون دنیا نرسم الان میخام اون چیزوو

خوشا چشمی که خواند حرف دل را✨