2737
2739

نتیجه گرفتید از کالری شماری چقدر وزن کم کردید

کالری شماری بهتره یا اینکه رژیم؟؟؟ چون من وزنم ۶۴ میخام سه الی چهار کیلو کم کنم نمیدونم کالری شماری کم میکنه یا نه

من کالری شمار داشتم ولی بهش توجهی نکردم فقط و فقط رژیم‌گرفتم و حسابیم وزن کم کردم قبل بارداریم

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهسا هستم یه دوست داشتنیه۴زبونه😍معلم زبان انگلیسی و ترکی استانبولی هستم و دانشجوی ادبیات فرانسه :) همه کار و زندگیم در حال حاضر فرهنگ های مختلف کشوراییه که به زبونشون صحبت میکنم :) 🇹🇷🇺🇸🇨🇵 پ.ن : یکی از اون۴ تا زبون فارسیه البته 😂 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

هرررررچی که تا حالا میخوردی بخور فقط نصفش کن! حتی پیتزا و بستنی و اینا

روزی یه ساعت پیاده‌روی تند

شام خییییلی کم

این راحت ترین راه ممکنه پوستت هم ترک برنمیداره چون وزن زیادی نمیخوای کم کنی

من اینجوری جواب گرفتم

این کاربری دست چند نفر هستش ممنون که تاپیک‌ ها رو مقایسه نمیکنید...
2740
منم به چند روزی کنار رژیم گرفتم گالریم اصلا کمتر از هزار بود گاهی روزی اصلا شیصد کالری می شد 

زیر مجازت بخوری وزنت استیپ میکنه

اگر نظم، انگیزه و اراده داشته باشید … هیچ چیز غیر ممکن نیست💫💫💫
هرررررچی که تا حالا میخوردی بخور فقط نصفش کن! حتی پیتزا و بستنی و اینا روزی یه ساعت پیاده‌روی تن ...

من قبل از ماه رمضون رژیم گرفتم سه کیلو کم کردم الان یک چهار کیلو موندم 

این پیاده رویه یکم سخته برام اخه

ماکارونی نون و برنج و قند  حذف کن سر یه هفته ۵ کیلو کم میکنی بجاش هویچ پخته زیاد بخور قبل غذات هم ۲ لیوان اب بخور گفتم قند یعنی نوشابه شکلات شیرینی و قند چایی کیک بیسکویت ،حتی ۲۱ روز ادامه بدی ۲۱ کیلو کم میکنی فقط روزی ۱ ساعت پیاده روی تند هم داشته باشی 

من کالری شمار داشتم ولی بهش توجهی نکردم فقط و فقط رژیم‌گرفتم و حسابیم وزن کم کردم قبل بارداریم

منم رژیم داشتم حسابی وزن کم کردم الانم چون وزن زیادی نمیخام کم کنم گفتم شاید کالری شماری خوبه باشه

2706