2752
2734
عنوان

کیابچه هاشون پنج سالگی حرف زدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1858 بازدید | 149 پست
برنامه کودک گوشی تلویزیون باید حذف کامل باشه

به دختر خاله من بیشتر همین برنامه کودک هایی کمک کرد که توش گفتار بچه اندازه سن پسرش توش زیاد بود 

نیکی‌ کن‌ و خوش‌ باش‌ به‌ آرامش‌ وجدان ، بگذار‌ بگویند فلانی‌ بدِ‌ دنیاست🤌🏻 !
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا از دک سالگی هم کار بردم هم گفتار. دائم بردم تا اینکه سه سالگی کلام گفت بعد جمله الانم ماشالله هز ...

از چند سالگی بردین ؟؟؟یعنی کلمه هم نمی‌گفت ؟؟؟

چون تو رو دارم ، همه دارم🤩دگرم هیچ نباید🤷‍♀️
چرا از دک سالگی هم کار بردم هم گفتار. دائم بردم تا اینکه سه سالگی کلام گفت بعد جمله الانم ماشالله هز ...

خداروشکر نتیجه گرفتی من یکسال میبرم نمیگم پیشرفت نکرده ولی خب حس میکنم درکش کمه 

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
2731
گفتاردرمانگر میگه نداره ببین اگر حرف بزنه به نظرم هیچ مشکل دیگه ای نداره اما تمرکزش کمه درکش هم نسبت ...

حساس الکی سدی، اگه آتیسم باشه کادرمان متوجه میشه

به دختر خاله من بیشتر همین برنامه کودک هایی کمک کرد که توش گفتار بچه اندازه سن پسرش توش زیاد بود&nbs ...

اصلا علاقه به دیدن کارتون ندازه 

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
حساس الکی سدی، اگه آتیسم باشه کادرمان متوجه میشه

کاردرمانگرش میگه یا نداره یا خفیفه هرینه هاش خیلی برام زیاده نیدونم تا کی میتونم ببرمش

ببین بچتون هر ی کلمه ایی گفت شما دوتایی کن دوباره بگو  گفت آب بگو آب بده  گفت مامان بگو ...

اینا رو میگه دو کلمه میگه سه کلمه ای هم باید بهش بگم تا تکرار کنه 

کاردرمانگرش میگه یا نداره یا خفیفه هرینه هاش خیلی برام زیاده نیدونم تا کی میتونم ببرمش

حق داری واقعا سنگینه منم دخترمو بخاطر تاخیر در راه رفتن می‌بردم ، الآنم نزدیک به سه سالشه فقط کلمه میگه ، باید بعد سه سالگی ببرمش اگه تغییر نکرد

ایشا...خوب میشه.پسر من تازه رفته تو پنج سال تقریبا چند ماهه  حرف میزنه.خیلی غلط غلوط حرف میزنه ...

کلاس هم بردی؟کلمه میگه؟

حق داری واقعا سنگینه منم دخترمو بخاطر تاخیر در راه رفتن می‌بردم ، الآنم نزدیک به سه سالشه فقط کلمه م ...

اگر کلمه میگه فلش کارت افعال بگیرباهاش کار کن

خوب حرفرمیزنه؟ من از اتیسم لعنتی میترسم

اتیسم از رفتارش مشخصه 

پسر منم تا سه سالگی حرف نمی‌زد گوشی و تلویزیون رو کلا حذف کردم و همش باهاش حرف میزدم هر روز بعد از ظهر سه ساعت میبردمش پارک پیش همنسنهاش تا کم کم خوب شد