2737
2739

هر بحث دعوا میشه به خانوادم زنگ‌میزنه اونا با خبر میشن سر هرچیزی شک میکنه و بد دله سر اینکه بهش نگی و به نصاب ها یا تعمیر کار ها زنگ‌بزنی خون میکنه اخه عرضه نداره خودش بیاره بیخیال که به این کارها برسه هر بار گوشیم چک میکنه و پیام ها میتونه ابروم پیش خانواده خودش هم برده و ۱ بار دعوامون به اونا هم گفت ..ککاش زمان بهعقب برمیگشت فقط خیلی خستم خانوادم جاای زندگی میکنن کع ابرو براشون مهمه خیلی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگر قصد جدایی نداری اول راهی درسته سخته و ممکنه دهنت سرویس شه ولی ب روش خودت عادت بده حریم هارو یادش بده

عشق ممنوعه❤️وزن شروع۸۸.۲۵۰😭 ۱۸ فروردین ۱۴۰۳🥲هدف اول۸۵🔒هدف دوم ۸۰🔒هدف سوم ۷۵🔒هدف چهارم ۷۰🔒هدف پنجم ۶۵🔒هدف آخر ۶۰🔒این آخرین تلاشم برای تغییر هست.آخرین بار اگه تونستی کمکم کنی ممنونت میشم
2738

قرار نیس کسی بمیره این زندگی شماست و یکباره 

اگ دوسش نداری و میدونی ک نهایتا قرار نیست طعم خوشبختی رو باهاش بچشی زودتر جدا شو و پای ی بچه بی گناه رو هم ب این قضیه باز نکن

به تو چه کس چه کند هرچه کند کس به تو چه    نه تو در گور من می زده می خوابانند   نه مرا گور تو گور پدرت پس به تو چه   

اولین نفری هستی که میگم منتظر معجزه نباش ،قرارنیس چیزی تغییرکنه و بهتربشه ، خدا خودش اگه ازدواج را گذاشت راه خلاص شدن ازش راهم گذاشت ...اول برو مشاوره، بعدهم باخانوادت درمیان بذار و فقط فرار کن

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....

هنوزتودورانه مجردیش مونده درکی ازمستقل بودن نداره.مردا یه کم دیرآماده میشن واسه زندگیه مشترک بایدتاچندوقت باهاش راه بیای.وقتایی ک باهم خوبید باهاش حرف بزن بگو نبایدبذاریم کسی واردحریم زندگیمون بشه مشکلاتمون روخودمون حل کنیم خوشت میادمنم تاکم وکسری داشتم زنگ بزنم خانوادت؟اومدیموخدایی نکرده توفردا مشکلی توکارت پیش اومد پس منم باید همه جاروخبرکنم...

خودتم ب خانوادت بگو شوهرت زنگ زدو..زیاد استقبال نکنن ازش که دیگه رواونا حساب بازنکنه 

2706