2733
2734

که نگاه کنید و ببینید چقدر مظلومانه بهتون ظلم شده و دلتون برا خودتون بسوزه؟

اون آدمای ظالم تاوان پس دادن؟

خدا کارای کرد بهشون؟

خُدا گواهه"صَبر"Ayatay,🤍13فروردین ۱۴۰۳،ببینیم چی در انتظاره...هرچه پیش آید خوش آید🤍خدایا شکرت📿🤍🤗

اره من بخشیدمشون ولی خدا تاوانمو ازشون‌گرفت

جالبیش اینجاست خودمم اگ درحق کسی بدی کنم سریع تاوانشو پس میدم

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

آره ول خوب شد ک اینجوری شد 

باعث شد دیگ هیچوقت از تنهایی نترسم از قضاوت دیگران 

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  

بچگی بله

دلم برای خودم نمیسوزه هیچ وقت دلم برای خودم نسوخته چرا باید حس بدبختی و حقارت به خودم بدم واقعا؟ 

الان هم برام مهم نیست تاوان و فلان و... اصلا نمی‌دونم زنده ست یا مرده ، از نظر روانی ازش عبور کردم البته با کمک تراپی و آگاهی و رشد دادن خودم 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
2740

دختر کوچولوی مهربونی بودم ک با عشق ازدواج کردم خواهر شوهرمو مثل خواهر خودم دوسش داشتم بهش محبت میکردم  زنگ میزد وقتمو‌میگرف کلی درد و دل از مشکلاتش میگف اعصابم بهم می‌ریخت کلی بهش خوبی کردم یک ماه در خونم ب روش باز کردم دوسال که عقد بودم زیر زیرکی مامانش و میکرد ب جونم مینداخت چرا چون ازش بهتر و بالاتر بودم از همه نظر کلی عذابم داد بهانه های مختلف دعوا راه میندازه مامانش میندازه جونم هیچ وقت حلالش نمیکنم هربارم توانش پس داده بدجور ی بار خیلی دلم شکست شب تا صبح اشک ریختم فرداش شوهرش زده بود کیودش کرده بود از خونه انداخته بودم بیرون هر۶ماع میاد قهر خونه مادر شوهرم البته من الان سر زندگی خودممم از دستش خلاص شدم ولی خب بازم دورا دور کرم میذیزع

من کل عمرم هر کی رسید مثل کیسه بوکس یه لگدی انداخت بهم و رفت 

ولی به شکرانه وجود پروردگار همشون خار شدن 

مگه میشه دلی بشکنی وجودی نابود کنی زندگی و امید و احساس را از کسی بگیری خودت راست راست راه بری و گزندی بهت وارد نشه 

اون بالا سری چنان دهنشونو سرویس می‌کنه که خودشون هم نفهمن از کجا خوردن 

❤️مادَر❤️๑⁠˙⁠❥⁠˙بَرگِ زَردی با سِماجَت شاخه را چَسبیده بود،دَست های خویش و دامان تواَم آمد به یا⁦๑⁠˙⁠❥د

بله خیلی بد دارن تاوان میدن چون من واگذارشون کرده بودم به خدا خییییلی زجرم داده بودن خییییلی

فقط خدااااااااااا کی بشه منم رنگ خوشی رو ببینم یا امام رضایه غریب خدا زندگیم داره از هم میپاشه به خاطر حرف هایه یه حسود یه دشمن اما میگم خدا هرچی خیر ومصلحت خودت هست برام رقم بزن خدا توکه بده بنده هاتو نمیخوایی فقط تابوده خوبیه بنده هاتو خواستی دلم خونه یا فاطمه زهرا برام مادری کن😭😭😭یا امام رضاغریب دیدی شوهرم بهم رحم نکرد دلش نسوخت خیانت کرد خدایا شوهرم رو نفرین نکردم ونمیکنم ولی واگذارش کردم به خودت که به طرز فجیعی قلبم شکست که حتی نتونستم گریه کنم اشکام نیومد😭😭😭خدا میدونی که چقدر شرایط سختی دارم
2706