2737
2734
عنوان

۱۰ ماهه ازدواج کردم اما آرزوی مرگ شوهرمو دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 2136 بازدید | 55 پست
قرار نیس کسی بمیره این زندگی شماست و یکباره  اگ دوسش نداری و میدونی ک نهایتا قرار نیست طعم خوش ...

اسم کاربریت منو برد به سالهای خاطره انگیز دوستی با شوهرم همیشه منو نگین زندگیم صدا میزد 😍

درخواست دوستی رد میکنم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیز همسر من ادم سختی نییت، کلا معروفه به اینکه خوش اخلاقه. اما خوشش نمی یاد زنگ بزنم تعمیرکار بیاد ...

اره والا شوهر منم اصلا ید دل نیست اما اگر نصاب بیاد من میرم تو اتاق حتی

چقدر زود دیر شد، حیف💔
تنها چیزی میدونم اینکه استاتر خودش مشکل داره یه زن در نبود شوهرش به تعمیر کار زنگ می‌زنه  بدون ...

فقط زنگ زده نیوردش خونه

من بلفرض شوهرم نیست زنگ میزنم  میگم فلان ساعت بیا

و فلان ساعت شوهرم خونه هست

این مسکل نداره که

این کاربری دست سه تا رفیق بدبخت کنکوریه 
2731
خب ب مرد غریبه ک زنگ نمیزنه بیا خونه خالیع نصاب میگه زنگ زدم.خودشم میگه عرضه نداره بزنگه این قسمت ما ...

من زنگ نمیزنم اصلا چون این مورد حساسیت خیلی بالایی داره روش.تلویزیونمون ۱ماه نیم شاید بیشتر خراب بود آخرش خودش زنگ زد

یعنی از این متن فقط همین رو فهمیدی؟ که با هیچ مردی حرف نزنه؟

شما هم از این متن فقط همین رو فهمیدی که باید طلاق بگیره

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
2740
مدارا با توسری خوری فرق داره. نمی‌دونم کجا بزرگ شدید که چک کردن شبانه روزی گوشی و آبروی همسر رو برد ...

من اقا هستم

من فک میکنم این خانم بذر بی اعتمادی پاشیده

از ماست که بر ماست
اسم کاربریت منو برد به سالهای خاطره انگیز دوستی با شوهرم همیشه منو نگین زندگیم صدا میزد 😍

عزیزمممم پایدار باشین 😍💜

به تو چه کس چه کند هرچه کند کس به تو چه    نه تو در گور من می زده می خوابانند   نه مرا گور تو گور پدرت پس به تو چه