2733
2739
عنوان

ریتالین دارم

96 بازدید | 14 پست

سلام خانم ها ،دکتر برای بچه من قرص ریتالین نوشته ،چند روز به بچم دادم بهش نساخت ،حالا قرص ها که گرونم خریدم مونده رو دستم ،چکار کنم ،جایی هست بفروشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
اول بچه رو ببر دوباره دکتر

بردم عزیزم، دکترم گفت ادامه بده شاید دو هفته دیگه خوب بشه نشد بیا دارو عوض کنم ،اما بچم همکاری نمیکنه میگه مامان سرم درد میگیره قرص نده 

2740
شوهر من ی مدت ب این قرص اعتیاد داشت . میخوام بدونم گیر اوردنش راحته؟

والا من روانپزشک نوشت گفت اگر بتونی گیر بیاری،که بعید میدونم،بالای ده تا داروخانه رفتم اونم باید شناسنامه بچتو ببری همه گفتن نداریم،دیگه دوست شوهرم تو پخش دارو بود برام سویسی پیدا کرده

والا من روانپزشک نوشت گفت اگر بتونی گیر بیاری،که بعید میدونم،بالای ده تا داروخانه رفتم اونم باید شنا ...

ببخشید سوال میکنم 

تو حاملگی خیلی قرص ویتامین خوردی؟

یا غصه زیاد داشتی؟

ببخشید سوال میکنم  تو حاملگی خیلی قرص ویتامین خوردی؟ یا غصه زیاد داشتی؟

عزیزم ویتامین نه چندان فقط یک بسته قرص مولتی،همین ،من استرس داشتم چون همش خونریزی داشتم ،بچم داشت سقط میشد،سرکلاژ اورژانسی،از اونطرف بهم گفتن سونوی بچت مشکل داره ،یه دکتر دیگه گفت نه کاملا سالمه و...خلاصه روانسناسم میگه بیشفعالیه به ژنتیک ربط داره اونم ۹۰ درصد از پدر

بردم عزیزم، دکترم گفت ادامه بده شاید دو هفته دیگه خوب بشه نشد بیا دارو عوض کنم ،اما بچم همکاری نمیکن ...

عزیزم من نمیدونم مشکل بچه رو ولی  بنظرم بیشتر بگرد یا تحقیق کن اما میدونم قرصازو کسی نمیخره

داروییه که بدون نسخه نمیدن چون بعضی دانشجوها و دانش اموزا خیلی میخورن 

2706