2733
2734
عنوان

شوهرم بهم گفت نون خور منی پس اختیارت دست منه

| مشاهده متن کامل بحث + 5914 بازدید | 199 پست

عزیزم ایشون خواستن که بری کنارشون بشینی وقتی دارن غذا میخورن

هی اصرار کردن شما گفتین نه اعصابش خورد شده!

میتونستین در حد 5 دقیقه که شده هم پیشش بشینی..

میدونی سخت‌ترین نوع دوست داشتن چیه؟!🙃اینه که تمام علایقش دستت باشه..بدونی از چی خوشش میاد؛ از چی بدش میاد؛ چیو دوست داره چیو دوست نداره🚶‍♀️ رنگ مورد علاقه‌اش چیه یا چه جور پیرهنی تو تنش قشنگ‌تره... اینه که حالت به حالش گره خورده باشه... وقتی ناراحت میشه تب کنی؛ وقتی خوشحاله بیشتر از خودش ذوق کنی براش... ولی اون روحشم خبر نداشته باشه...
خخ عالی بود یه عالمه خندیدم

فدات ♥️

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مگه شما منو میشناسی که نظر بیخود میدی؟ نمیفهمم چرا هر نوع توهینی رو به خودتون جذب میکنین وضعیت تحص ...

خخ؟

تو اصلا میدونی سطح تحصیلات منو؟

😂😂😂😂

به اندازه سن تو من درس خوندم خاله

ریپ نزن میتونم شرط ببندم که زیر۲۰ هستی.

روز خوش

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
2731
اینجا فضای عمومیه هرچی بگی هرکی بخواد جواب میده حالا دوست داری ادامه بده گزارش بزنم بندازنت بیرون ا ...

خب پس با توجه به گفته خودتون منم هرچی بخوام نظر میدم

مهم نیست گزارش بزن،توهینی نکردم،این شما بودی که شعورتو زیر سوال بردی

ریپلای بعدیتو نمیخونم،خودتو خسته کن

بدرود.

یه خانم میگفت اقتدار مرد رو نشکونید

اره من همش فکر میکنم اینجور موقعیتا اگه یهو نرم شی بگی چشم یدونه شوهر ک بیشتر ندارم چ ری اکشنی نشون میدن یجورایی هم خرشون میکنی خخخ

کی قراره به جو اطراف مسجدالاقصی بگه جو امنیتی؟ کی قراره بگه کجای دنیا با خبرنگار این کار رو میکنن؟  کی قراره به اونایی که به کامیون غذا حمله میکنن بگه رادیکال مذهبی؟کی قراره مدرک ندادن به دانشجوها و بقیه با پنبه سر بریدن هاشون رو محکوم کنه؟

کاری ندارم در کل مقصره  یا نه و رفتارش چه جوریه،ولی موقع غذا خب بشین شما ،من خیلی موقع ها شده اینجوری مثلا برا خودم یه چای ریختم اومدم نشستم کنارش تازه استراحتی هم شده برام 

این روزا از رو  نداری عاشق و معشوق میشن                           من یه لیلی‌میشناسم مهرشو از مجنون گرفت
بعضی آقایون تنهایی نمیتونن غذا بخورن  شاید قبلاً چیزی نگفته و به زبون نیاورده ولی خب دوست دارن ...

شوهر من همیشه فشارم پایینه و اصرار داره که آب بخورم اون روز بهش میگم خب تشنه م نیست میگه باید بخوری 

میگم چرا میگه برو شناسنامه ت رو چک کن بفهمی چرا آدم باید حرف شوهرشو گوش کنه😂🤦🏻‍♀️ 

بی دلان را عیب کردم لاجرم بی دل شدم ✨♥️

خواهر من وقت غذا کنار هم باشید حتی اگر میلی ب غذا ندارین، تنها غذا خوردن اصلا حس خوبی نداره، خب شمار رو دوست داره دلش میخواد کنارش باشی، نامهربونی کردی اونم لج کرده اینجوری گفته

خانم هستم😊باب اسفنجی:میدونی هرچی مشکل دارم از سادگیمه.. پاتریک:دیگه ساده نباش؛راه راه باش:)‌ ️ خدایا منظورم از هوامو داشته باش این نیست ک فقد اکسیژن برسونی 😐💋 یکم خلاقیت آخه فداشم:||😹💋💋️ با احمق ها بحث نکن فقط بگو حق باشماست😊
آخی عزیزم چشام قلبی شد    

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  

صد رحمت به همسر شما خانوم.

بعضیا اینجا فقط دنبال یه تاپیک میگردن عقده گشایی کنن!

چه خبرتونه؟ چرا انقد میپرید ب هم؟

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
2706