2733
2734

تاپیک تکراریه عذر میخام 🙏💐

خانم ها من الان دانشجوی اموزش ابتدایی هستم 

از بچگی یه اخلاقی دارم ( با عمو و دایی اینام میتونم صحبت کنم و غیر اون خوشم نمیاد ) و من تو محیط دخترانه ای بزرگ شدم 

تو دانشگاه همکلاسی های من دختر هستن امروز یه اقایی بود داخل کلاس و سنس زیاد از ما بزرگتر نبود یه سری سوال راجب درس و اینده از من پرسیدن منم در حد نیاز و از روی ادب جوابشونو دادم 

از وقتی اومدم خونه این فکر مدام داره مغزم رو میخوره و فکر میکنم نباید جوابشونو میدادم حتی واسه خودم یادداشت کردم تو از روی ادب و درحد نیاز جواب سوالاشونو دادی اما باز مغزم داره خورده میشه 

دارم فکر میکنم ممکنه در اینده من مجبور باشم با پدر دانش اموزم راجب درسش تو مدرسه صحبت داشته باشم و چطور قراره اینکاررو انجام بدم ؟!

زیادی حساس شدی

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک: اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه. / والا خیلی پرسیدید امضا‌مو عوض کردم😂 فعلا همون تیچر و کوچ اموزشی بودن بیشتر از بقیه شغلام دوس دارم همون خوبه صدام کنید :) /

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیز من تو عهد تیرکمون میرزا که نیستیم. انسان امروزی برای روابط اجتماعیش نیاز داره با دیگران صحبت کنه 

وقتی با ادب و نجابت جواب میدی طرف خودش میفهمه با کی طرفه و فکر اشتباهم در موردت نمیکنه 

زنی را می شناسم من که شعرش بوی غم دارد ولی می خندد و گويد که دنيا پيچ و خم داردزنی با تار تنهايی لباس تور می بافد زنی در کنج تاريکی نماز نور می خواند
2728

صد در صد چون ابتدایی میخونی در اینده جلساتی میذاری که پدرها میان حتی ممکنه همکار مرد داشته باشی

خیلی خوبه که جواب میدی

حالا من انقدرررر خجالتی ام که روم نمیشه به استادامون نگاه کنم

تُ خوب مطلقی...من خوب ها را با تو می سنجم🩶 لا حول و لا قوه الا بالله علی العظیم🌱
2740
چه عیبی داره سوال کرده توام مودبانه جوابشو دادی پس به خودت اعتماد داشته باش 

قشنگترین حرفی که شنیدم همینو هی میگم به خودم 

به خودت اعتماد داشته باش 🥰 

خیلی خوب بود ممنونم ازتون 🙏

عزیزم من اظطراب اجتماعی داشتم خیلی هم شدید بود الان چهار ماهی میشه که افتادم به جونش دارم شکستش میدم و حدودا 70درصدش رو شکست دادم و دیگه خودم میرم خرید و جنس میخرم و حساب میکنم و برام عادی شده و کیف میکنم از اینکه تونستم شکستش بدم و اگه خدا بخاد میتونم حتی برم سرکار چون قبلا تو محیطی بزرگ شدم که کسی دوروبرم نبود که باهاش ارتباط بگیرم و حرف بزنم و برا سرکار رفتنم خیلی مشکل و سخت بود برام تو هم احساس میکنم یه چیزی مثل من هستی توام با آقایون از بچگی صحبت نکرده بودی برا همین برات سخت شده و فکرت رو درگیر می‌کنه به نظرم سعی کن برا خودت عادیش کنی نمی‌گم برو با کسی دوست بشو اما مثلا برو یه مانتو بخر از یه فروشنده آقا و حسابش کن یا چه می‌دونم اگه فک می‌کنی برات سخته برو پیش یه مشاور یا روانشناس من متاسفانه پول رفتن پیش روانشناس رو نداشتم خود درمانی کردم خودت بهتر می‌دونی که دوای دردت چیه خودتو درگیرش کن

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛
2706