2733
2734

اسی تو موقع کنفرانس استرس نمیگیری؟

من استرس نمیگیرما ولی نگاهم به قیافه جدی استاد میافته استرس میاد سراغم

زمانی آرامش پیدا میکنی که بفهمی نیازی نیست به هر چیزی واکنش نشون بدی یا به هر حرفی جواب بدی😉 اگه آدم خوبی هستی ،آدم قوی ای هم باش چون به آدمای خوب زیاد ضربه میزنن.تحملت رو ببر بالا...
صد در صد چون ابتدایی میخونی در اینده جلساتی میذاری که پدرها میان حتی ممکنه همکار مرد داشته باشی خیل ...

چی جواب دادم خاهر 

از وقتی اومدم خونه مغزمو نابود کردم هی حرفامو مرور میکنم بعد میگم همش درسی بود و مشکلی نیست بعد خوب نشدم یادداشت کردم که تو در حد نیاز راجب ازمون و امتحان و ... جواب دادی پس مشکلی نیست با اینحال خوب نشدم باز 

منم نگاه نمیکنم 😐😂 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چی جواب دادم خاهر  از وقتی اومدم خونه مغزمو نابود کردم هی حرفامو مرور میکنم بعد میگم همش درسی ...

باز خوبه سوتی ندادی 

زمانی آرامش پیدا میکنی که بفهمی نیازی نیست به هر چیزی واکنش نشون بدی یا به هر حرفی جواب بدی😉 اگه آدم خوبی هستی ،آدم قوی ای هم باش چون به آدمای خوب زیاد ضربه میزنن.تحملت رو ببر بالا...
انقدر سخت میگیری خودت اذیت میشی  دو کلمه صحبته دیگه مگه تو خریدی چیزی نمیری؟ خب مثل همون

خب اونجا میگم سلام قیمت ؟ رمز کارت و خدانگه دار مادرم همراهم باشه همینارم نمیگم 😐😂

2731
اسی تو موقع کنفرانس استرس نمیگیری؟ من استرس نمیگیرما ولی نگاهم به قیافه جدی استاد میافته استرس میاد ...

نه خاهر 

من خیلی شخصیت ارومی دارم اما همیشه ارائه و تدریس هام خیلی قویه و همه همکلاسیام با اینکه خیلی زیاد تو روزمره حرف میزنن اما خودشون از ارائه من تعریف میکنن 

مهمترین چیز تسلطه اگه کامل مسط باشی اصلا استرس نمیاد سراغت و به خودت اعتماد داری به قیافه استاد من نگاه نمیکنم به قیافه همکلاسی هاتم مدت طولانی نکاه نکن زودگذر نگاه بنداز بهشون و زوم نکن و بعد فکر کن که دانش آموزای کوچولوی مدرست هستن اینطوری ارامش میکیری🥰