2737
2739
عنوان

دیگه کم آوردم حالم از شوهرم بهم میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 114169 بازدید | 644 پست
کاش منم مثل شما بچه نداشتم یعنی این شوهر دروغ گو بد دهن بچه ننه دست بزن دار فحاش رفیق باز تریاکی خون ...

یه سوالی بپرسم  

خب شما وقتی که ازدواج میکردید متوجه اینجور چیز هایی نشدید ؟ 

فقط میخوام برا بالا رفتن تجربم بپرسم 

مثلا اگه همچین چیز هایی رو بخوایم متوجه بشیم از کدوم رفتار طرف میشه فهمید ؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نمیدونم چون خرم گاوم نفهمم  نیازی مالی ندارم بهش  دستم روی زانوی خودمه

یه بار که گفت برو واقعا ولکن برو تا باورش بشه میری 

این تو ناخودآگاه که این نمیره برا همین بچه ها بنداز براش برو بگو بچه نگه نمیدارم میرم اگه برا بچه ها هی بگی نمیرم علاوه بر اینکه میگه ناراحتی برو +میگه بچه هام بده برو تجربه کردما که میگم تا دعوامون میشه دیگه نمیگه برو 😂چون یه بار بچه هارا انداختم سویچش برداشتم ماشین از پارک درآوردم آمد التماس کرد نرو بچه ها جیغ میزدن🤣

ببین شوهرشمااخلاق اصلیش همینه که الان داره نشون میده متاسفانه چون اخلاق بیشترژنتیکی است نمیتونی تغییرش بدی من نتیجه گرفتم که شوهرشماکمبودمحبت شدید داره بیشتر دوست داره که شمااحساس محبت زیادبه اون داشته باشی یک مقدار هم تنبل هست یک مدت امتحان کن سرکارکه میری براش پیام بده حالش روبپرس پیام عاشقانه بهش بده کم کم اونم بیشتردوستت داره بیشترمردها توجه زن رو خیلی دوست دارن اون حس می‌کنه زیادبهش اهمییت نمیدی چون مشغله کاری زیاد داری بچه نه ماهه هم داری واقعا فکرت فقط طرف بچه است شوهرت هم کم آورده زن با مهربانی دل مردرو نرم می‌کنه به طلاق فکرنکن وقتی عصبانی میشه جوابش رو نده تاخودش آرام بشه قهرنکن 

میدونی فقط ۳ماه اول ازدواج خوب بود کلی نازم میکشید ولی دیگه نه بهش یادآوری میکنم میگه بسه برات چقدر ...

چرا همش حس میکنم شوهرت خودشو در برابر تو کم میبینه که اینجوری لجش گرفته.

2740

سلام عزیزم

ببین من فقط لاگین کردم که برای شما پست بذارم

شوهر منم تقریبا شبیه به شوهر شماست

حالا کمی بالا و پایین

ببین من از چیزهایی که نوشتی حس کردم شوهرت هم خوبی داره هم بدی

اگر مطمئنی که سرش به جایی بند نیست تا میتونی بهش محبت کن میدونم سخته میدونم یک دهم چیزی که بهش میدی بهت برنمیگردونه ولی تلاشت را بکن

من به شدت عتقاد دارم اینکه میگن مردا عقلشون به شکم و زیر شکمشونه، درسته

اینکه دوستان به راحتی میگن طلاق یا بچه هستن یا خام و کم تجربه

طلاق با دو تا بچه واقعا فاجعه هست، خیلی ترسناکه، به نظرم سعی کن اگه شوهر خوبی نیست حداقل پدر خوبی برای بچه هات باشه، دعواهاتون رو جلوی بچه هات نذارید، خواهش میکنم ازت این کارها رو یه مدت بکن

از منی که تجربه ام شبیه تو هست بشو

قطعا یه خوبیایی داشته که زنش شدی

به خوت برس، لباس خواب خوشگل بخر، بچه ها رو شبها زود بخوابون با هم زمان بگذرونید.

میگه لیاقتت همینه  اصلا نمیدونم چی کنم وقتی سرحاله اوکیه وای اگر چیزی که باب میلش نیست اتفاق ...

کپی عشق من😍😍😍😍😍😍 اخلاقشون کپیه ولی اون بهم نمیگه برو بجاش من هی بهش میگم😑

تورا میخواهم برای تمام عمرم❤️😍🧿😋😋🥰💋😘😘😍😍❤️🖇 عشق دوست داشتنیه من❤️🧿navidim🧿❤️ خدایا خودت حافظ و نگهدار عشقم همه کسم باش امین🤲🌍
اینجا همه کم سن و سالن  میگن طلاق بگیر  شما گوش نکن  دوتا بچه داری  برو مشاو ...

عزیزم شما از کجا سن بقیه رو میدونید ک اینجوری میگید؟ مثلا من خودم نزدیک 40هستم. قضیه اسی ب کنار،وایشاا... مشکلاتش با همسرش حل بشه و همسرش قدر زنش وزندگیشو بدونه، اما چیزی ک من از پیامهای دوستان فهمیدم اینه ک زنهای ایرانه ما،چرا انقدر اعتماد بنفسشون پایینه،واینقدر خودشون رو کم میبینن که اجازه میدن یه نفر،که مثلا باید حامی و تکیه گاهشون باشه،اینقدر بهشون ظلم کنه وتحقیرشون کنه، وبیشتر زنهاهم میگن چون بچه داریم تحمل میکنیم😐بچه چندسال دیگه میره دنبال زندگی خودش،وبعد اگه حتی بهش بگی من بخاطرتو سوختم وساختم  میگه میخواستی تحمل نکنی، نسلهای جدید مثل گذشته فکرنمیکنن عزیزم. اما ما زنها چی؟چندبار به این دنیا میایم؟خدا چندبار این روحو توی جسممون میدمه؟و واقعا فکرمیکنین خدا مازنهارو آفریده که انقدر تحقیر بشیم و فقط بسوزیم و بسازیم؟؟ آیا واقعا فکرمیکنی خدا اینو از ما میخواد عزیزم؟یا اینکه خدا ازمون میخواد که نزاریم بهمون ظلم بشه وتلاش کنیم برای خودمون یه هدف و رسالتی پیداکنیم وتوش موفق بشیم و انسان مفیدی ازخودمون بسازیم؟ مادر بزرگ خدابیامرزم همیشه بما حرف خوبی میزد،میگفت اگه شوهرتون آدم بی‌محبتی ازآب دراومد، و دیدی درست بشو نیست، پس یه روزم باهاش نمون،برو واسه شادی وخوشحالی خودت زندگی کن.بچه یه روز ولت میکنه،حتی خانوادتم پی زندگی خودشونن،هیچکس ب غم دل تو فک نمیکنه وبراش مهمم نیست،پس خودت بفکر دل خودت باش.سنت که بالا بره، تازه میفهمی که چقدراشتباه کردی که بخودت فرصت دوباره واسه عشق وزندگی ندادی.این نصیحت رو ب هر نوه‌اش که براش خواستگار میومد،میکرد وشدیدا هم جدی بود وتاکید داشت.

کاری به هیچی ندارم ... اما بنظرم مرد ها شخصیت مستقل و غیر وابسته ای دارن و به شدت خودخواه و خودمحور هستن ، برعکس خانوما ، همین باعث میشه که هروقت چیزیو دوس ندارن رک بگن ، کمتر از اونو قبول نکنن و خیلی خودشونو اذیت نمیکنند اما خانوما روحیه گذشت و بخشش و تحملشون خیلی بیشتره، هزار بار میبخشن و خودشونم فراموش میکنند برای همین .. و از نظر ذهن اونا وقتی ناراحتی مجبور ب تحمل نیستی . برای همین این جمله رو بکار میبرن . چون وقتی هیچی باب میلت نیست و میمونی و میسازی یعنی انگار خیلی عاشقی، خیلی میخوایش ،خیلی وابسته ای .. و طرف خیلی برات مهم تره ، حتی مهم تر از احساست ، غرورت ، عزت نفست ... من نمیگم جدا شو ها.... من فقط حرفم اینه ،مردااا خیلی ب خواسته دل خودشون اهمیت میدن ..کاش ما خانوما هم همینقدر خودرای و خودخواه باشیم نسبت ب خودمون و خواسته هامون

2706