2733
2734
عنوان

دیگه کم آوردم حالم از شوهرم بهم میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 114262 بازدید | 644 پست
حتما امتحان میکنم عزیزم ممنونم دعام کن

خواهش میکنم خودم دارم درد میکشم ولی همراه با عشق خدا راضیم هرچی که اون صلاح بدونه اتفاق بیوفته من دیر رسیدم به این اعتقاد اگر زودتر میرسیدم زندگیم خراب نمیشد

تو دوره ای قرار گرفتم که دردمو بقیه برام ساختن درمونش دست خداست*از فامیل و نزدیکای خودم زخم خوردم که الان بخاطر افتادن تو چاله ای که خودشون برام کندن قطع رابطن و دیگه بهم نگاه هم نمیکنن .  خودشونو کشیدن عقبو پشتم حرف میزنن و پخش میکنن.زندگیه چندماهه نوپامو پاشوندن از هم بخاطر تهمت و دروغایی که پشتم زدن و به خانواده شوهرم گفتن . * سپردمشون دست خدا*

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمیدونم چه مرگمه همه به خدا تحسینم میکنن از قیافه توانایی اخلاق بعد این میگه اخلاقت گوهه،جلوی بچه ...

ببین همسرت خیلی شبیه همسر منه

منم۱۲ سال زندگی کردم

فقط کافیه ننه اش یه جیز بگه تا اونجا سینه خیز میره

2731
شوهرت وضع مالیش خوبه؟ شغلش چیه؟ میخوام بدونم اینقد از خود راضیه به چیش مینازه؟

من بگم؟

هیچی نداشت ک اومد خاستگاری من همون موقعا هم از من خودشو بالاتر میدی

من یتیم بودنشو پیش خودمم ب روش نمیارم چه برسه تو دعواها اون ولی کوچکترین رفتار خانوادمو ک اصلاا بهشم ربط نداره ب رو من میاره و ازارم میده

این ادما ذات ندارن کلا

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
میخوام از فردا شروع کنم سعی کنم

اره بابا انقدر تو دعوا من حرفای بی ربط گفتم که بعدش پشیمون شدم -تو دعوا واقعا ادم حرفای دلشو نمیگه چون شیطان و سرت میچرخه

تو دوره ای قرار گرفتم که دردمو بقیه برام ساختن درمونش دست خداست*از فامیل و نزدیکای خودم زخم خوردم که الان بخاطر افتادن تو چاله ای که خودشون برام کندن قطع رابطن و دیگه بهم نگاه هم نمیکنن .  خودشونو کشیدن عقبو پشتم حرف میزنن و پخش میکنن.زندگیه چندماهه نوپامو پاشوندن از هم بخاطر تهمت و دروغایی که پشتم زدن و به خانواده شوهرم گفتن . * سپردمشون دست خدا*
شوهرت وضع مالیش خوبه؟ شغلش چیه؟ میخوام بدونم اینقد از خود راضیه به چیش مینازه؟

بد نیست خوبه ساختمان سازه

کلا خانوادگی از خودشون زیاد تعریف میکنن

والا خانواده من سواد و پول بیشتری دارن

شعور به مول نیست  البته

وقت گرفتم نرفت

واسه اون فقط گرفتی؟ دوتایی باید برین اگه قبول نکرد خودت تنهایی برو ولی همچنان اصرار کن

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  
 واسه اون فقط گرفتی؟ دوتایی باید برین اگه قبول نکرد خودت تنهایی برو ولی همچنان اصرار کن

من چند بار رفتم

بهانه میکرد مشاور چرا مرد هستش؟میخواد زیر پات بشینه طلاق بگیری زن خودش بشی

رفتم پیش زن نیومد مشاور زنگ زد تلفنی حرف بزنه بهش،بی ادبی کرد

مرسی که راهنماییم کردید دلم باز شد انگار هستن کسایی که مثل منن ممنونم سعی میکنم کمتر ازش انتظار ...

همه ادما فک میکنن فقط خودشون درد دارن ولی اگر از 4یا5نفر بپرسی میبینی تو تو خوشی داری زندگی میکنی فقط جور دیگه باید نگاه کنی -دوتا بچه سالم که بقیه حسرت بچه رو دارن مرد سالم و داشتن یه شوهر که خیلیا ندارن یا دارن و نیست شاغل بودنت که خیلیا بیکارن و حسرت کار بی ارزش و دارن و خیلی چیزهای دیگ

2706