2733
2734
عنوان

دیگه کم آوردم حالم از شوهرم بهم میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 114238 بازدید | 644 پست
آره رفتم ساعت ۲نصف شب ماه آخر بارداری  گوشیش خاموش کرد زنگ زدم برنداشت عین خودش بشم بدتر لج م ...

یعنی این شوهر فلان شدت هیچ نقطه ضعفی نداره؟

خانواده.بچه .رابطه جنسی؟؟؟

هیچ؟؟؟؟

خودت که استقلال مالی داری یه طوری بشون سرجاش 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا شوهرت رفته؟ چرا طلاق نمیگیری؟

طلاق اخرین راهه من صبر میکنم بخاطر خدا -خیلی بقیه فتنه کردن مغزشو شستشو دادن استخاره گرفتم گفت طلاق برات بده اخه زندگیمو با خدا معامله کردم 

تو دوره ای قرار گرفتم که دردمو بقیه برام ساختن درمونش دست خداست*از فامیل و نزدیکای خودم زخم خوردم که الان بخاطر افتادن تو چاله ای که خودشون برام کندن قطع رابطن و دیگه بهم نگاه هم نمیکنن .  خودشونو کشیدن عقبو پشتم حرف میزنن و پخش میکنن.زندگیه چندماهه نوپامو پاشوندن از هم بخاطر تهمت و دروغایی که پشتم زدن و به خانواده شوهرم گفتن . * سپردمشون دست خدا*
2731
یعنی این شوهر فلان شدت هیچ نقطه ضعفی نداره؟ خانواده.بچه .رابطه جنسی؟؟؟ هیچ؟؟؟؟ خودت که استقلال ما ...

نه نمیترسه از هیچی.

یه بار بچه رو بردم خونه بابام

گفت اگر ندی با مامور میام

حرمت و احترام بابای طفلیم که هی میگفت پسرم بیا تو حرف بزنیمم نگه نداشت

نمیدونم چه مرگمه همه به خدا تحسینم میکنن از قیافه توانایی اخلاق بعد این میگه اخلاقت گوهه،جلوی بچه ...

حتما زیادی بهش محل گزاشتی یه مدت  بهش نچسب بزار اون بفهمه  اخلاقت عوض شده انگار اصلا بهش نیازی نداری بعد اون میفته دنبالت 

میدونی دلم طلاق میخواد ولی دودلم به هیچ چیزی فکر نمیکنم جز اینکه نکنه فردا بچه هام بگن کاش بیشتر فک ...

صبر کن پشیمونی بعدش فایده نداره

تو دوره ای قرار گرفتم که دردمو بقیه برام ساختن درمونش دست خداست*از فامیل و نزدیکای خودم زخم خوردم که الان بخاطر افتادن تو چاله ای که خودشون برام کندن قطع رابطن و دیگه بهم نگاه هم نمیکنن .  خودشونو کشیدن عقبو پشتم حرف میزنن و پخش میکنن.زندگیه چندماهه نوپامو پاشوندن از هم بخاطر تهمت و دروغایی که پشتم زدن و به خانواده شوهرم گفتن . * سپردمشون دست خدا*
خب میگی ولت کرده و رفته. چه مدته؟

4ماهه رفته طلاق هم نمیده