2752
2734
عنوان

دیگه کم آوردم حالم از شوهرم بهم میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 114263 بازدید | 644 پست

امید وارم چراغ محبت خونتون هرروز گرم تر از روز قبل باشه به لطف خدا. شما تلاشت رو بکن و دعا هم بکن ان شاءالله خدا کمکت کنه 

کانال تنها مسیر ارامش و همسران خوب توی ایتا رو دنبال کن ازشون استفاده کن

این الطالب بدم المقتول بکربلا.     السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین(ع)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چنین آدمهایی رو فقط باید مثل خودشون رفتار کرد یک کلام سگ محلشون کنی  یعنی کارهای خونه و بچه ه ...

این روش منم هست ولی خودمم نابود میشم 

چون من که بی نیاز میشم ازش میاد سراغم ولی من خسی ندارم انقد موس موس میکنه که احساساتی میشم بعد که نیازش رفع شد باز بی عاطفه میشه من ضربه میخورم و دوباره از اول دور میشم ازش و باز همونا تکرار میشه

بی مادر بزرگ شدم ولی قوی شدم و مستقل😥خوشحالم که دختر ندارم که روزهایی که من کشیدمو اون‌نکشه... پسر خوبه 😊 مثل باباش بشه غم نداره تو دنیا بی خیال و دلخوش. 😊من حتی وقتی نظر مخالف میدم از رو دلسوزی و خواهرانه است پس از دستم ناراحت نشین شماها خواهرای مجازی منید
تو امتحان کن ضرر نمیکنی ،مرد اگه مردانگیش و غرور و بزرگیش حفظ بشه هیچ وقت سراغ این چیزا نمیره

کلا تو فامیلاشون اعتیاد حرف اول میزنه مشروب رفیق بازی من دوازده ساله به نظرتون امتحان نکردم همه روشارو رفتم مرد اول باید مردانگی نشون زن بده که زن از مردانگیش تعریف کنه 

2731
امید وارم چراغ محبت خونتون هرروز گرم تر از روز قبل باشه به لطف خدا. شما تلاشت رو بکن و دعا هم بکن ان ...

آره همون کانالی که میگه به مرد بی خاصیت متکبر هم اقتدار بده درست میشه😐  برا ما برعکسه هروقت اقتدار میدیم  دور برمیداره مثل فرعون رفتار میکنه

بی مادر بزرگ شدم ولی قوی شدم و مستقل😥خوشحالم که دختر ندارم که روزهایی که من کشیدمو اون‌نکشه... پسر خوبه 😊 مثل باباش بشه غم نداره تو دنیا بی خیال و دلخوش. 😊من حتی وقتی نظر مخالف میدم از رو دلسوزی و خواهرانه است پس از دستم ناراحت نشین شماها خواهرای مجازی منید
کلا تو فامیلاشون اعتیاد حرف اول میزنه مشروب رفیق بازی من دوازده ساله به نظرتون امتحان نکردم همه روشا ...

امتحان کردی ولی مطمئنم زود جا زدی

وَقُل رَّبِّ ادخلنی مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَل لِّي مِن لَّدُنكَ سُلْطَانًا نَّصِيرًا؛ و بگو: «پروردگارا! مرا (در هر کار،) با صداقت وارد کن، و با صداقت خارج ساز! و از سوى خود، حجتى يارى‌کننده برايم قرار ده!».
آره همون کانالی که میگه به مرد بی خاصیت متکبر هم اقتدار بده درست میشه😐  برا ما برعکسه هروقت اق ...

چون باورت نداره هنوز

وَقُل رَّبِّ ادخلنی مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَل لِّي مِن لَّدُنكَ سُلْطَانًا نَّصِيرًا؛ و بگو: «پروردگارا! مرا (در هر کار،) با صداقت وارد کن، و با صداقت خارج ساز! و از سوى خود، حجتى يارى‌کننده برايم قرار ده!».
منم دل خوشی از پدرش ندارم بدجور چندبار دلخور شدم از حرفایی که جلو روم به شوهرم میگفت زنت رو ال کن بل ...

ولش کن ولی سربه سرش نزار  چون بچه داری ,چون بچهات میفتن عذاب ,شوهرت شاید کم کم بفهمه و ,بخودش بیاد ,من ولی بخدا ,هیچ امیدی ندارم دیگه  چون اخرشو فعمیدم و باردار هم نشدم ,و مشکل دارم ,و اصلا کمکم نکرد بچه دار بشم ,عمدا ,و تمام بدی هارو دیدم یکجا شوهرت اگر حرف پدرشو قبول داره ,و روی شما پیاده میکنه که باهاش حرف بزن بگو بچه ها نیاز دارن  و سعی کن با سیاست حرف بزنی من الان اینقدر اغثعصابم خراب بود ,که اصلا نمیتونم یه ذره سیاست داشته باشم چون درونم تشویشه 

بین زن و شوهر دوست داشتن از هر دو طرف نباشه  زندگی میشه همین جنگ و دعواها

اقتدار بده کم‌محلی کن و...  اینا همش کشکه وقتی من همسرمو از ته قلبم دوست ندارم هرچی بهم اقتدار بده به چشمم نمیاد

مهربون باشیم
چون شوهرت تو زندگی با تو احساس حقارت میکنه،چون خوبیاشو ندیدی ،چون کوچیکش کردی ،یکم فکر کن ،مشکل همه ...

توروخدا بی فکر یه نسخه رو برا همه نپیچید 

یه حاج اقایی نشسته بدون‌تحقیق جامع یه نظریه کلی بدون‌تبصره و‌استثنا داده یه مشت خانوم هم ریختن تو کاناش هرروز پیام تقدیر تشکر میفرستن که وای حاج آقا فلان کارو کردیم‌کل خاندان شوهر و همسایه ها و هم شهری هاشون‌متحول شدن و دعا به جون شما میکنن😁 و طرف باورش میشه خیلی حالیشه

نمبفهمه که درصد بالایی هم‌اصلا مشکلشون‌حل نمیشه با این توصیه های یه طرفه زن ستیزانه که همیشه زن مقصره

اتفاقا به ادمینش هم پیام دادم و انتقاد کردم 

خودشم‌نتونست درست جوابمو بده

ولش کن ولی سربه سرش نزار  چون بچه داری ,چون بچهات میفتن عذاب ,شوهرت شاید کم کم بفهمه و ,بخودش ب ...

کاش منم مثل شما بچه نداشتم یعنی این شوهر دروغ گو بد دهن بچه ننه دست بزن دار فحاش رفیق باز تریاکی خونواده اش میزون نیستن مشروب خور رو بشدت از زندگیم مینداختم بیرون عزیزم اینارو گفتم بدونی مشکلاتت کمتر از منه اگه میتونی با اخلاق و سیاست حلش کن برا من حل شدنی نیست

توروخدا بی فکر یه نسخه رو برا همه نپیچید  یه حاج اقایی نشسته بدون‌تحقیق جامع یه نظریه کلی بدون ...

اتفاقا من امروز به مشاور گفتم خونواده ام میگن تو هم مقصری سلیطه بازی درمیاری   خانوم دکتر داد کشید سرم گفت اصلا تو مقصر نیستی شوهرت آدم زندگی نیست اولویتش تو نیستی ولش کن برو 

کاش منم مثل شما بچه نداشتم یعنی این شوهر دروغ گو بد دهن بچه ننه دست بزن دار فحاش رفیق باز تریاکی خون ...

درسته واقعا همه مشکل دارن ,و من نمیتونم شما هم که اینطور واقعا کاری از دستای ما برنمیاد ,و من شوهرم امروز و همیشه تو گفت دوستت ندارم ,هر غلطی میکنی بکن ,نه منم کارم از سیاست گذشته  دیکه نمیخوام حفظ کنم کسیرو ,بزور ,منم بخدا حالم خوش نیست,

2706