2737
2739
عنوان

اندراحوالات مادری باردار با چهارتا شغل🥲🩷 + عکسسسس

| مشاهده متن کامل بحث + 3215 بازدید | 120 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آفرین خدابن سلامتی بده و امیدوارم شوهرت قدر تورو بدونه

فقط ی چیزی فکرمو درگیر کرد اونجاش که گفتی درآمد شینیون از معلمی بیشتره وچه بد که در جامعه به درس بها نمیدن و یک آرایشگر بیشتر درآمد داره

خیلی بده این وابستگی  من و دخترم رابطمون خیلی خوبه خداروشکر ولی وابستم نیس به خاطر اینکه مدام ...

کارهای خونه کی انجام میدین؟غذا درست کردن..ظرف.شیتن لباس شستن اتو کردن.....شما که دوشیفت کار میکنین کی به کاراتون میریسین

2731
2740
آفرین خدابن سلامتی بده و امیدوارم شوهرت قدر تورو بدونه فقط ی چیزی فکرمو درگیر کرد اونجاش که گفتی در ...

به هر حال هر دو سختی های خودشو داره 

ولی منم با شما موافقم ارزش علم و شان معلم رو در همین سایت هم میبینیم چقدر زیر پا گذاشته میشه 

بعضی ها که کلا با معلما پدرکشتگی دارن در این سایت

کارهای خونه کی انجام میدین؟غذا درست کردن..ظرف.شیتن لباس شستن اتو کردن.....شما که دوشیفت کار میکنین ک ...

عزیزم روزایی که سالن میرم معمولا یا صبح میرم ظهر برمیگردم عصر کلی تایم دارم یا اگه عصر رفتم صبحش انجام میدم

شبا هم آشپزی میکنم شام و ناهار فردا 

به همه کارام میرسم واقعا گاهی شده خسته بشم و اون موقع به خودم استراحت میدم تو یه فرصت دیگه کارامو انجام میدم 

خونم همیشه مرتبه خیلی وقتا نیازی به تمیزکاری اساسی نداره ولی اگه داشته باشه ماهی یه بار نیرو خدماتی میارم

چرا فقط،روزای زوج میرین مدرسه؟مگه هرروز مدرسه نیست؟

نه عزیزم دبیر که هر روز مدرسه نمیره 

بچه ها که هر روز درسی که من تدریس میکنم رو ندارن 

فقط دو روز در هفته ریاضی دارن

2706