2752
2734

شوهرم اصلا اهل محبت ب من نیس مثلا از سرکار میاد بچمون بغل مبکنه بوس میکنه ولی من میگم خسته نباشی یه بغل و بوس بده یجوری رفتار میکنه انگار بازوره یا وقتی بهش میگم عاسقتم میگه باشه یا وقتی زنگ میرنه فقط سلام و حرفشو میزنه حتی نمیپرسه خوبی من بهش میگم خوبی اونم میگه اره منم خمیشه الکی میگم مرسی منم خوبم  یا تا من نگم اصلا نه بوسی ن بغلی فقط موقع رابطه یه بغل کنه اونم خیلی باهاش حرف زوم بی فایدس منم گفتم اگر بغلت و بوس از نظرت فقط واس رابطس پس من دگ رابطع نمیخوام از من دگ انتظار نداسته باش و الان باهاش سر سنگینم یکم تا ببینم چی میشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگو مگه حیوانی؟ انسان محبت لازمه

باید دِلِت دریا باشه ، تا خدا بهت کِشتی بده.!🌝🪴       سر سنگين باشى، پشت سرت حرف ميزنن شوخ طبع باشى، پشت سرت حرف ميزنن، ببين ! هرجورى كه باشی پشت سرت حرف ميزنن، از خدا بزرگتر داريم؟ اين روزها پشت سر خدا هم حرف ميزنن! ديدى كه دارن وجود خدا رو تكذيب ميكنن پس خودت باش🩵 بى ترس و واهمه از خود بودن، اين مردم، خالق خودشون رو هم زير سوال بردن چه برسه به من و تو، راحت باش🤍🍭🥂
2731

عزیزم منم درکت میکنم 

مردااا عقل ندارن 

شوهرم فکر میکنه با رابطه ابراز علاقه کرده 😂 یعنی چون رابطه دارم باهات یعنی دوست دارم 

بعد من تو جمع اصلاااااا محلم نمیده این خیلییی بده خیلیی

پسرم   

ان شاالله ک درست میشه ولی اگه اومد سراغت ناز نکن .بگو اخ جون منتظر این لحظه بودم .اگه هرشب بغلم نکنی مجبورم هرشب قهر کنم .

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....

چرا تو زندگی به مشکل برمیخورید و اون مشکل جدی هست مشاوره نمیرید؟ عزیزه من شاید تو یه رفتار یا تصمیمی بگیری ک بدتر سَمه رابطتون باشه تو باید اساسی این مشکلاتو حل کنی ن با قهر و جنگ و سرسنگینی! 

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
عزیزم منم درکت میکنم  مردااا عقل ندارن  شوهرم فکر میکنه با رابطه ابراز علاقه کرده 😂 یعن ...

به خدا خسته شدم انقد من گفتم بیا بغلم مثلا یا یه بوس بده ولی اون هیچی

2706