2752
2734
عنوان

اندراحوالات مادری باردار با چهارتا شغل🥲🩷 + عکسسسس

| مشاهده متن کامل بحث + 3236 بازدید | 120 پست
خب چجوری بچه تو کجا میزاری کی غدا اینا میپزی

از صبح تا ظهر مهد هستش 

روزای زوج که خونم روزای فرد هم که میرم سالن پیش پدرش هست

شبا آشپزی میکنم شام معمولا ساده میخوریم و ناهار فردا رو همون موقع مفصل درست میکنم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

کی زندگی میکنی؟ این که همش شد کار!!!

این کار انتخاب منه و هیچ وقت به اجبار نبوده

من وقتی میشینم المانی حرف میزنم کیف میکنم

وقتی میشینم مسئله های ریاضی رو توضیح میدم کیف میکنم

من تو همین هنری که دارم زندگی میکنم

اینا همش زندگیه

تفریحاتم و خونوادم هم همیشه براشون وقت میذارم و تو اولویت هستن 

هفته ای یکی دوبار هم با دوستامون بیرونیم و تو تعطیلات بیشتر اوقات مسافرت میریم 

2731
منم دانشجو پرستاریم دانشگاه درس. بیمارستان کاراموزی مادر و همسر خوبی هستم ی دختر یکسال هشت ماه..و تد ...

عزیزم موفق باشی همیشه بدرخشی 🩷✨️

درس خوندن انگیزه بیشتری میخواد و وقتی مادر هم هستی خیلی سخت تر خواهد بود و من واقعا درکتون میکنم که چقدر قوی هستید 

فقط میتونم بگم آفرین که اینقدر فعالی.همسرت باید بهت افتخار کنه و بعضی نی نی سایت ها باید شما رو الگ ...

خیلی ممنونم ازتون 🩷

امیدوارم ‌بهترین ها براتون رقم بخوره 🩷

سلام خوبيد ؟؟؟؟؟ افرين و مرحبا به شما اون وقت من با يه شغل نميتونم هم به كار خونه برسم هم بچم هم بي ...

سلام عزیزدلم ممنونم ازتون 🩷✨️

عزیزم هرکسی بنا به شرایط جسمانی لایف استایل خودشو داره 

ولی اگر راجع به من بخواید بدونید ، من معمولا ساعت ۶ بلند میشم و ۷ و نیم راه میفتم دخترمو میرسونم مهد و خودم میرم سرکار

روزای زوج مدرسه هستم 

شبا معمولا ۱۱ میخوابیم بعضی شبا مثل امشب که تو دلیم شروع کرده به انجام عملیات ترش کردن معده بی خواب میشم

عصر ها هم روزای زوج کلاسای انلاین برگزار میکنم معمولا ۲ تا ۳ کلاس در روز 

و روزای فرد هم میرم سالن بعضی وقتا مثل امروز صبح میرم چون ممکنه عروس داشته باشیم

دیگه نمیدونم چی باید بگم😅سوالی داشتین بپرسین درخدمتم

من کار اداری تمام وقت دارم....با یه بچه ۵ ساله در کار خونه دست تنها هستم...بعدازظهر ها هم آموزشگاه ن ...

دست تنها بودن خیلی سخته عزیزم اگه بتونی نیرو خدماتی بگیری حداقل مسئولیت خونه از رو دوشت برداشته بشه خوبه 

موفق باشین عزیزدلم🩷

سلام عزیزدلم ممنونم ازتون 🩷✨️ عزیزم هرکسی بنا به شرایط جسمانی لایف استایل خودشو داره  ولی اگ ...

من إز ١٠ صبح بايد برم سركار تا ١٠ شب البته أين چند وقت ٣ ميرم تا ١٠

اما نه درست و حسابي به كار خونه ميرسم نه غذا همه چيز هول هولكيييي

من إز ١٠ صبح بايد برم سركار تا ١٠ شب البته أين چند وقت ٣ ميرم تا ١٠ اما نه درست و حسابي به كار خونه ...

خب عزیزم تایم کاریتون خیلی زیاده مشخصه خیلی خسته میشین

کارتون چیه جسارتا؟

2706