2733
2739

من به دلایلی که لطفا نپرسید شاید هیچ وقت نتونم ازدواج کنم مجرد موندن تا اخرش خیلی سخته؟ دردناکه؟ چطور میشه باهاش کنار اومد حال دلم عجیب خرابه 💔

من دختر آذرم/ فرزند سوم پاییز/ حال دلم پاییزیست/ ساعتی ابری/ گاهی طوفانی...ولی همیشه سبز🌱(آذر ماهی)

سوال سختی پرسیدید اگه روحیه ای دارید که دوس دارید دور و اطرافتون شلوغ باشه سخته تنهایی 

آقا هستم  میگه عشق یعنی با دعا یادش کنی خانه اش آباد دلداری که یارش را  فروخت                                  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
ازدواج نکن اگ نمیتونی رل بزن

نه اهل رل زدن نیستم سنمم ار این کارا گذشته رل جای همسر و همدم رو نمیگیره که 

من دختر آذرم/ فرزند سوم پاییز/ حال دلم پاییزیست/ ساعتی ابری/ گاهی طوفانی...ولی همیشه سبز🌱(آذر ماهی)
2740
کاملا به روحیات خودت بستگی داره

هیچ روحیه ای فکر نکنم تا اخر عمر تنهایی رو بخاد 

نبابا آدم فوری عادت می کنه من اوایل خیلی میترسیدم الان میبینم دیگه حوصله هیچ مردی ندارم 

واقعا؟ خودمم الان حوصله ندارم اما گاهی عجیب دلم میگیره تنها مجرد فامیل چه پدری چع مادری خودمم 

بعضیا تا آخر عمر نمیخوان ازدواج کنن.‌و انتخابشون اینه 

ولی من انتخابم نیست و نبوده محکوم شدم محکوم و مجبور 💔

واقعا؟ خودمم الان حوصله ندارم اما گاهی عجیب دلم میگیره تنها مجرد فامیل چه پدری چع مادری خودمم 

منم دلم میگیره ولی مثلا با ی اقایی حرف میزنم خاستگارمه در حد یک ربع بعد دیگه دوس دارم خدافظی کنم حرف ازدواج می زنه میپیچونمش . دلم نمیخاد ارامشم بهم بخوره

سوال درباره کوهنوردی و صعود ب قله دماوند داشتید خوشحال میشم راهنمایتون کنم
2706